Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 15d. 08:00

„Maccabi“ treneris pasiteisino dėl nepagarbaus gesto ir gyrė „Sūduvą“

Vladimiras Ivičius
nuotr. Sauliaus Čirbos / Vladimiras Ivičius

Vladimiras Ivičius prieš savaitę Izraelyje buvo nervingas. Jis iš šalies su nerimu stebėjo kaip jo vadovaujama Tel Avivo „Maccabi“ komanda 1:2 pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“, o po finalinio teisėjo švilpuko link rūbinės serbas patraukė nepaspaudęs rankos jį parklupdžiusiam Vladimirui Čeburinui.

Praėjo savaitė ir V.Ivičius su savo auklėtiniais pratinosi prie kiek vėsoko Lietuvos klimato ir rengėsi atsakomosioms rungtynėms su Lietuvos čempionais.

Į spaudos konferencijų salę žengęs 42-jų specialistas akmeniniu veidu sėdo ant kėdės ir atrodė paskendęs mintyse.

O jų serbo galvoje turėtų būti daug, nes pagal sudėtį ant popieriaus jo komanda yra daug pajėgesnė už „Sūduvos“ ekipą, tačiau būtent marijampoliečiai kol kas yra padėties šeimininkai.

15min pasiteiravo V.Ivičiaus, kodėl praėjusį ketvirtadienį po pralaimėjimo jis nėrė link rūbinės nepaspaudęs rankos V.Čeburinui.

„Aš jį (V.Čeburiną – aut. past.) vėliau sutikau tunelyje ir paspaudžiau ranką, – tikino serbas. – Nesu toks žmogus, kuris negerbia varžovo. Visada paspaudžiu ranką kitam treneriui. Ypač per rungtynes namuose, nes varžovų komanda yra mūsų svečiai. Tad po rungtynių tikrai paspaudžiau jam ranką ir pasveikinau su geromis rungtynėmis.“

Nesu toks žmogus, kuris negerbia varžovo

Į Marijampolę žydų klubas atvyko su savo apsauga, taip pat pasiprašė policijos palydos į rungtynes. Įprasta, kad Izraelio komandas lydi gerai organizuoti apsaugininkai. Tačiau V.Čeburinas, neabejotinai, prieš žydus išrikiuos ir savo apsaugos komandą – penkių gynėjų liniją, bandysiančią atremti „Maccabi“ atakas.

Tai žino V.Ivičius, kuris, 15min paprašytas prisiminti pirmąsias rungtynes, „Sūduvai“ negailėjo komplimentų.

nuotr. Sauliaus Čirbos/Tel Avivo „Maccabi“ – Marijampolės „Sūduva“
nuotr. Sauliaus Čirbos/Tel Avivo „Maccabi“ – Marijampolės „Sūduva“

„Jie dominuoja antrame aukšte, yra kieta komanda, gerai organizuota, daug bėga aikštės viduryje, akylai ginasi, turi du gerai dėl kamuolių kovojančius puolėjus. Tai gera, įdomi komanda ir mes tą žinome“, – vardino serbas.

Tai gera, įdomi komanda ir mes tą žinome

Žymėdamasis savo komandos broką praėjusio ketvirtadienio rungtynėse V.Ivičius turėjo išnaudoti daug rašalo, tačiau atvykęs į Marijampolę tikino nemanąs, kad jo auklėtiniai paprasčiausiai neįvertino varžovų.

„Mano žaidėjai tiesiog nekaip sužaidė. Taip jau nutinka. Kartais po kai kurių situacijų tu prarandi pasitikėjimą. Pavyzdžiui, kai varžovai pelno įvartį. Sugrįžti lengva nebus, bet tikiu savo komanda, tikiu, kad galime gerai sužaisti, tą esame ne kartą parodę praeityje. Atvykome čia sužaisti geras 90 ar 95 minutes ir laimėti rungtynes“, – kalbėjo V.Ivičius.

Nors „Maccabi“ praėjusią savaitę sulaukė net savų sirgalių švilpimo, V.Ivičius akcentavo, jog yra nueita dar tik pusė kelio.

„Mes žaidėme tik pirmas rungtynes, pirmąją serijos pusę. Pralaimėjome, tačiau yra dar vienas mačas. Privalome daug dalykų daryti geriau nei pirmosiose rungtynėse ir patekti į kitą etapą“, – sakė Izraelio čempionų treneris.

nuotr. Sauliaus Čirbos/Tel Avivo „Maccabi“ – Marijampolės „Sūduva“
nuotr. Sauliaus Čirbos/Tel Avivo „Maccabi“ – Marijampolės „Sūduva“

Po paskutinio klausimo V.Ivičius pakilo nuo kėdės ir, kaip prieš spaudos konferenciją, akmeniniu veidu nukulniavo link aikštės. Suprantama, net menkiausią šypseną išspausti pagrindo jis turi mažai. Juk jo komandai iškritimas iš Europos lygos prieš „Sūduvą“ būtų fiasko, o „Sūduvai“ tokia pergalė prilygtų mažam stebuklui.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką