Madrido „Atletico“ artėja „Primera“ titulo link

Sekmadienį vakare Ispanijos „Primera“ čempionate buvo sužaistos trejos XXXIII-ojo turo rungtynės. Ispanijos sostinėje įvyko Madrido derbis, kuriame susitiko „Getafe“ ir „Atletico“ ekipos. Įtikinamą pergalę rezultatu 2:0 šventė Diego Simeone auklėtiniai.
Madrido „Atletico“ futbolininkai
Madrido „Atletico“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis šiame susitikime krito 40-ąją minutę. Po Juanfrano tikslaus perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Diego Godinas.

Antrojo kėlinio viduryje „Rojiblancos“ puolėjas Diego Costa galėjo padėti galutinį tašką, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Getafe“ 65-ąją minutę liko dešimtyje, o D.Costa rungtynių pabaigoje ištaisė savo klaidą ir pelnė antrąjį įvartį.

Rungtynių pabaigoje Diego Costa aikštę turėjo palikti ant neštuvų. Kol kas neaišku kiek rimta yra Madrido komandos lyderio trauma.

„Atletico“ klubui trys taškai buvo itin svarbūs. Karaliaus taurės nugalėtojai „Primera“ čempionate išlieka pirmoje vietoje, o nuo antroje vietoje esančio Madrido „Real“ yra atitrūkę 3 taškais.

Anksčiau įvykusiuose susitikimuose Sevilijos derbyje triumfavo „Sevilla“, o „Valencia“ po atkaklios kovos palaužė „Elche“ pasipriešinimą.