Madrido „Atletico“ iš Sevilijos grįžta su lygiosiomis

Ilgą laiką Ispanijoje pirmavęs Madrido „Atletico“ jau kitame ture gali būti išstumtas iš „La Liga“ sosto. Diego Simeones auklėtiniai 30-ojo turo rungtynėse svečiuose 1:1 išsiskyrė taikiai su Sevilijos „Real Betis“ vienuolike.
„Real Betis“ – „Atletico“
„Real Betis“ – „Atletico“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai iš Madrido rungtynes pradėjo puikiai – jau 4-ąją minutę Yannickas Carrasco nuginklavo varžovų vartų sargą ir savo ekipą išvedė į priekį.

Visgi „Atletico“ priekyje buvo neilgai – 20-ąją minutę išlyginamąjį įvartį pelnė Cristianas Tello.

Daugiau šiame mače nė vienai ekipai pasižymėti nepavyko.

„Atletico“ su 67 taškais pakilo į pirmą poziciją, tačiau jau kitame ture nesėkmės atveju „La Liga“ sostą gali užleisti Madrido „Real“ (66 tšk.) arba „Barcelona“ (65 tšk.) futbolininkams.

Sevilijos ekipa su 47 taškais žengia šešta.