Madrido „Atletico“ neįmušė dviejų 11 metrų baudinių, bet išsivežė pergalę iš Valensijos

Madrido „Atletico“ nesugebėjo įmušti dviejų 11 metrų baudinių, tačiau tai nesutrukdė jiems iškovoti tris taškus Valensijoje. Diego Simeone auklėtiniai sekmadienį „Mestalla“ stadione vykusiose Ispanijos pirmenybių 7-ojo turo rungtynėse 2:0 nugalėjo vietos „Valencia“.
Kevinas Gameiro
Antoine'as Griezmannas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 „La Liga“

44-ąją minutę puikų šansą pasižymėti turėjo Antoine'as Griezmannas, tačiau jo smūgį nuo 11 metrų žymos atrėmė šeimininkų ekipos vartų sargas Diego Alvesas.

Savo klaidą prancūzas ištaisė 63-ąją minutę, kai galingu smūgiu iš kelių metrų išvedė „Atletico“ į priekį.

Po šešių minučių tas pats A.Griezmannas buvo pargriautas baudos aikštelėje, tačiau ir Gabi muštą 11 metrų baudinį „Valencia“ vartininkas atrėmė.

Visgi einant pridėtam rungtynių laikui Kevinas Gameiro pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir „Atletico“ išsivežė pergalę.

„Valencia“ klubo treneriu artimiausiu metus taps buvęs Italijos rinktinės strategas Cesare Prandelli, tačiau šį mačą italas dar stebėjo iš tribūnos.

Iškovoję 15-ąjį tašką, „Atletico“ tapo Ispanijos čempionato lyderiais, o „Valencia“ su šešiais taškais žengia vos šešiolikta.

„Valencia“ – Madrido „Atletico“ 0:2
63' [0:1] Antoine'as Griezmannas
90' [0:2] Kevinas Gameiro
45' Antoine'as Griezmannas („Atletico“) nerealizavo 11 metrų baudinio
69' Gabi („Atletico“) nerealizavo 11 metrų baudinio