Madrido „Atletico“ 4:0 pažemino „Real“ ir pasivijo „Barcelona“ ekipą

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ lygoje įvyko Madrido derbis, kuriame „Atletico“ futbolininkai dar kartą palaužė „Real“ klubą. Šeimininkai net 4:0 sutriuškino „Real“ žvaigždes.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis į Madrido „Real“ vartus krito po vartininko Ikero Casillaso klaidos. Po Mario Madžukičiaus perdavimo vartininką apgavo Tiago ir išvedė šeimininkus į priekį.

18-ąją minutę Madrido „Atletico“ persvarą padvigubino Saulas Niguezas. 67-ąją minutę po jo perdavimo pergalę įtvirtino Antoine Griezmannas. Pačioje rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo Mario Mandžukičius.

Šiose rungtynėse „Real“ vertėsi be kelių svarbių žaidėjų. Trečiadienį Ispanijos „Primera“ lygos rungtynėse susižeidę Madrido „Real“ futbolininkai Sergio Ramosas ir Jamesas Rodriguezas iš rikiuotės iškrito ilgam laikui.

Negana to, žaisti vis dar negali nepasveikęs saugas Luka Modričius ir gynėjas Pepe.

Po šios pergalės 50 taškų turintis „Atletico“ pasivijo antroje vietoje esančią „Barcelona“. Čempionato lyderis „Real“ turi 54 taškus.