Madrido „Atletico“ pergalės tęsiasi, vėl laimėjo ir „Barcelona“

Madrido „Atletico“ pasiekė septintą pergalę iš eilės Ispanijos lygoje ir sutvirtino lyderio poziciją.
Luisas Suarezas pelnė įvartį „Atletico“ komandai.
Luisas Suarezas pelnė įvartį „Atletico“ komandai. / „Scanpix“ nuotr.

Sekmadienio vėlyvą vakarą „Atletico“ namie 3:1 įveikė „Valencia“, nors turėjo vytis varžovus.

Svečiai pirmieji atrakino vartus 11 minutę, kai pasižymėjo Urošas Račičius.

Bet „Atletico“ atsakė trimis įvarčiais: komandos brangiausias žaidėjas Joao Felixas išlygino rezultatą 23 minutę, o paskui po jaunojo portugalo perdavimo Luisas Suarezas išvedė į priekį 54 minutę. Urugvajietis pasižymėjo per savo 34-ąjį gimtadienį.

Trečią įvartį 74 minutę pelnė Angelis Correa.

Diego Simeone auklėtiniai dabar jau septyniais taškais lenkia antrą vietą užimantį Madrido „Real“, kuris šeštadienį 4:1 išvykoje įveikė „Alaves“.

Trečia rikiuojasi „Barcelona“, sekmadienį be diskvalifikuoto Lionelio Messi 2:0 išvykoje palaužiusi „Elche“.

Saugai Frenkie de Jongas and Riqui Puigas įvarčiais nulėmė ketvirtąją iš eilės Barselonos komandos pergalę Ispanijos pirmenybėse.

„Mes žaidžiame šiek tiek geriau nuo metų pradžios, laimėjome visas rungtynes, o tai rodo, kad mes tobulėjame, – sakė F.De Jongas, pelnęs 3 įvarčius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus per pastaruosius šešis mačus. – Pelnyti įvarčiai ir rezultatyvūs perdavimai nebūtinai reiškia, kad žaidžiu geriau, bet aš esu labai patenkintas.“