Madrido „Real“ futbolininkai – Ispanijos čempionai

Po ketverių metų pertraukos Ispanijoje stipriausia Madrido ekipa
„Scanpix“ nuotr. / Po ketverių metų pertraukos Ispanijoje stipriausia Madrido ekipa
0

Po ketverių metų pertraukos Ispanijos futbolo čempionų titulas atsidurs Madrido „Real“ futbolininkų rankose. Nors iki „La Liga“ pabaigos liko dar du turai, jau aišku, kad „Karališkasis“ klubas bus nepavejamas.

Madrido futbolininkai trečiadienį išvykoje 3:0 (2:0) įveikė Bilbao „Athletic“ ekipą ir nuo artimiausios persekiotojos „Barcelona“ komandos turi septynių taškų persvarą.

Įvarčius nugalėtojams mušė Gonzalo Higuainas (16 min.), Mesutas Ozilas (20 min.) ir Cristiano Ronaldo (50 min.). Tiesa, portugalas 12-ąją susitikimo minutę nerealizavo 11 metrų baudinio, o jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką nepasinaudojo proga įmušti įvarčio, kuomet po puikaus perdavimo išbėgo vienas prieš vartininką.

Nuaidėjus finaliniam švilpukui „Real“ džiaugėsi 32-uoju titulu nacionaliniame čempionate ir pirmuoju nuo 2008 metų.
Patenkintas buvo ir treneris Jose Mourinho, kuriam pavyko laimėti šalies čempionatą keturiose skirtingose valstybėse – Ispanijoje, Anglijoje, Italijoje ir Portugalijoje.

Trejus metus iš eilės Ispanijoje triumfavusi FC „Barcelona“ šiame ture 4:1 (2:1) nugalėjo „Malaga“ ekipą ir šį sezoną „La Liga“ liks antra. Net tris įvarčius katalonams įmušė Lionelis Messi (du - iš 11 m), vieną pridėjo Carlesas Puyolis.

szólj hozzá: Barcelona 4-1 Malaga Goals

Temos: 1 Jose Mourinho