Madrido „Real“ futbolininkai išvargo pergalę Ispanijos čempionate (video)

Aukščiausiosios Ispanijos futbolo lygos pirmenybėse („La Liga“) sekmadienio vakarą vyko 20-ojo turo mačai. Sunkią pergalę namuose iškovojo Madrido „Real“ klubas, kuris minimaliu rezultatu savo žiūrovų akivaizdoje 1:0 palaužė „Mallorca“.
„Real“ pergalę lėmė vienintelis tikslus Karimo Benzemos smūgis.
„Real“ pergalę lėmė vienintelis tikslus Karimo Benzema smūgis. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madrido Real CF

Nuo pat rungtynių pradžios stadiono šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau „Mallorca” žaidėjai pavojingai kontratakuodavo. Viena iš tokių svečių atakų baigėsi stipriu saugo Emilio Nsue smūgiu, bet kamuolys pataikė į virpstą.

„Real“ komanda pirmoje rungtynių pusėje nesugebėjo pagrasinti varžovų vartams. Verta paminėti tik tai, kad puolėjas Karimas Benzema bei saugas Angelis Di Maria kelis kartus atliko pavojingus reidus į baudos aikštelę.

Antrasis kėlinys buvo šiek tiek kitoks. „Real“ treneris Jose Mourinho iš karto po pertraukos atliko du keitimas ir į aikštę išleido saugus Xabi Alonso ir Mesutą Ozilą. Šie žaidėjai kaipmat pagyvino žaidimą.

61-ą minutę saugas Estabanas Granero perdavė kamuolį puolėjui K.Benzema, o šis suklaidino varžovą ir pelnė puikų įvartį.

Vėliau tas pats K.Benzema turėjo dar kelias progas, bet jų neišnaudojo. Saugas Cristiano Ronaldo taip pat kartą sudrebino varžovų vartų skersinį.

Po šios pergalės „Real“ (51 tšk.) iki 4 taškų sumažino atsilikimą nuo pirmaujančios „Barcelona“ (55 tšk.) vienuolikės. Trečioje vietoje žengia „Villarreal“ (42 tšk.), lenkianti lietuvio Mariaus Stankevičiaus „Valencia“ (40 tšk.) klubą.