Madrido „Real“ futbolininkai nugalėjo Los Andželo klubą

G.Higuainas pelnė du įvarčius
AFP/„Scanpix“ nuotr. / G.Higuainas pelnė du įvarčius.
Šaltinis: BNS
0

Ispanijos futbolo vicečempionas Madrido „Real“ klubas, vadovaujamas naujojo trenerio portugalo Jose Mourinho, draugiškame mače svečiuose 3:2 (0:2) nugalėjo Los Andželo „Galaxy“ vienuolikę.

Mačą stebint beveik 90 tūkst. žiūrovų aikštės šeimininkai po pirmo kėlinio turėjo dviejų įvarčių persvarą – įvartį įmušė Toddas Dunivantas (40 min.), o 11 m baudinį realizavo Landonas Donovanas (45 min.).

Antrame kėlinyje du įvarčius pelnė ir pusiausvyrą atkūrė argentinietis Gonzalo Higuainas (52 ir 62 min.), o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Xabi Alonso (72 min.).