Madrido „Real“ futbolininkai šventė dar vieną pergalę

Europos klubai ir toliau ruošiasi artėjančiam naujam sezonui žaisdami draugiškas rungtynes. Vokietijoje susitiko Berlyno „Hertha” ir Madrido „Real” ekipos. Šį mačą 3:1 laimėjo „Los Blancos”.
Berlyno futbolininkai džiaugiasi įvarčiu
Berlyno futbolininkai džiaugiasi įvarčiu. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmieji į priekį šiose rungtynėse išsiveržė šeimininkai „Hertha” futbolininkai, kuomet po puikaus komandos draugo perdavimo būdamas laisvas kamuolį į vartus pasiuntė Patrickas Ebertas.

Vis tik „karališkasis” klubas nepalūžo ir 29-ą minutę rezultatą išlygino, kai Cristiano Ronaldo įspūdingu tolimu baudos smūgiu nuginklavo vartininką. Dar po trijų minučių rezultatą „Real” naudai persvėrė Karimas Benzema.

Tas pats Benzema antrojo kėlinio pradžioje, 47-ą minutę, po Sami Khedira atlikto perdavimo suklaidino vartininką ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Tai buvo paskutinis šio mačo įvartis.

Tuo tarpu draugiškas susitikimas tarp Donecko „Shakhtar” ir „Lyon” komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Ukrainos klubo gretose pasižymėjo Jadsonas, o „Lyon” ekipoje – Michelis Bastosas. Abu įvarčiai buvo pelnyti nuo vienuolikos metrų baudinių atžymos.

Rezultatai:

„Hertha” 1:3 „Real Madrid”
18' [1:0] Patrickas Ebertas
29' [1:1] Cristiano Ronaldo
32' [1:2] Karimas Benzema
47' [1:3] Karimas Benzema

„Shakhtar Donetsk” 1:1 „Lyon”
69' [1:0] Jadson (11 m.)
79' [1:1] Michel Bastos (11 m.)