2017 01 07 /21:42

Madrido „Real“ galingai artėja titulo link: negailestingai sutalžė „Granada“ futbolininkus

Madrido „Real“ ir toliau milžiniškais žingsniais keliauja link Ispanijos „La Liga“ čempionų titulo. Šeštadienio vėlyvą popietę Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai 17-ojo turo dvikovoje net 5:0 namuose sutriuškino „Granada“ ekipą.
Cristiano Ronaldo ir Marcelo
Cristiano Ronaldo ir Marcelo / „Scanpix“ nuotr.

12-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Isco, po aštuonių minučių pasižymėjo Karimas Benzena, o dar iki pertraukos įvarčius pelnė Cristiano Ronaldo (27 min.) bei antrą kartą pasižymėjęs Isco (31 min.).

Įmušę keturis įvarčius, sostinės futbolininkai kiek nusiramino, tačiau 58-ąją minutę Casemiro vėl pralaužė „Granada“ gynybinius įtvirtinimus.

Po 16 rungtynių „Real“ turi 40 taškų ir jau 6 lenkia artimiausią persekiotoją „Barcelona“ ekipą.

Kiti rezultatai:

„Eibar“ – Madrido „Atletico“ 0:2
54’ [0:1] Saulis Niguezas
74’ [0:2] Antoine'as Griezmannas

„Las Palmas“ – Chichono „Sporting“ 1:0
55' [1:0] Nabilas El Zharas