Madrido „Real“ iškritus iš Čempionų lygos gynėjas plaka save dėl žioplų klaidų

13 kartų stipriausio Europos futbolo klubo titulą iškovojęs Madrido „Real“ šįsyk buvo eliminuotas iš Čempionų lygos „Manchester City“ futbolininkų. Dėl pralaimėjimo 1:2 penktadienį itin graužėsi Ispanijos komandos gynėjas Raphaelis Varane, po kurio gynybos klaidų Raheemas Sterlingas ir Gabrielis Jesus pelnė įvarčius.
Raphaaelis Varane kaltino dėl pralaimėjimo save.
Raphaaelis Varane kaltino dėl pralaimėjimo save. / „Scanpix“ nuotr.

Po 1:2 pralaimėto pirmojo mačo praėjus šešiems mėnesiams antrajame Čempionų lygos aštuntfinalio mače Mančesteryje „Real“ reikalai subjuro greitai.

R.Varane perdavė kamuolį vartininkui Thibaut Courtois, šis vėl gražino prancūzui, o tada jis padarė klaidą, vėl pasisukęs į vartininką ir praradęs kamuolį paspaustas Gabrielio Jesuso – brazilas lengvai perėmė kamuolį ir perdavė įvartį įmušusiam Raheemui Sterlingui.

Tai suteikė progą pašaipoms internete.

Nors „Real“ išlygino rezultatą, vėl sekė R.Varane'o šiurkšti klaida įpusėjus antrajam kėliniui.

Gindamasis jis nusprendė galva perduoti iš toli atskriejusį kamuolį savo vartininkui, bet padarė tai per silpnai, G.Jesusas kamuolį perėmė ir pelnė antrąjį Mančesterio komandos įvartį.

„Mes pralaimėjome dėl manęs. Turiu prisiimti atsakomybę dėl nesėkmės. Aš atsiprašau savo komandos draugų, – sakė R.Varane'as. – Negaliu paaiškinti savo klaidų. Aikštėje jaučiausi patogiai, bet klaidos kainavo brangiai. Tai sunkus vakaras man.“

„Scanpix“ nuotr./Raphaaelis Varane kaltino dėl pralaimėjimo save.

Šįkart jis žaidė gynybos viduryje be savo įprasto partnerio Sergio Ramoso, nes „Real“ kapitonas yra traumuotas.

Klydusį Madrido gynėją bandė užstoti komandos draugas Edenas Hazardas.

„Klaidos yra futbolo dalis, – sakė belgas. – Žinau kaip sunku Rafai, nes jis padarė dvi klaidas, bet mes paremsime jį. Šįkart nebuvo geriausias jo mačas.“

E.Hazardas buvo savikritiškas sau.

Brangiausias pirkinys per Madrido „Real“ istoriją šį sezoną nebuvo ryškus šį sezoną.

Per 22 rungtynes (16 Ispanijos lygoje ir 6 Čempionų lygoje) E.Hazardas pelnė 1 įvartį (į „Granada“ vartus) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

AS paskaičiavo, kad iš viso 1545 minutes šį sezoną žaidęs belgas prie Madrido komandos įvarčių prisidėjo vidutiniškai tik kas 193,2 minutės.

„Tai man prasčiausias sezonas“, – pripažino iš Londono „Chelsea“ į Madridą pernai persikėlęs belgas, kurio metus Ispanijos sostinėje temdė traumos.

„Scanpix“ nuotr./Zinedine'as Zidane'as ir Edenas Hazardas.

„Real“ buvo triumfavęs Čempionų lygoje tris kartus iš eilės 2016-2018 metais.

Šįkart Čempionų lygos ketvirtfinaliai Lisabonoje vyks be Karališkojo klubo, bet „Real“ treneris Zinedine'as Zidane'as matė dvi puses.

„Mes negalime būti patenkinti rezultatu, – sakė Z.Zidane'as, kuris po trijų titulų Čempionų lygoje buvo palikęs komandą ir grįžo į trenerio postą 2019 metų pradžioje. – Bet turime didžiuotis, ką nuveikėme šį sezoną.“

Madrido klubas praėjusį mėnesį laimėjo Ispanijos lygos čempionatą, per tęsinį pralenkęs amžinuosius varžovus iš Barselonos.

Todėl Madrido klube permainų galima tikėtis žaidėjų sudėtyje, ne trenerio.

„Aš esu Madrido „Real“ treneris ir šis klausimas uždaromas“, – paklaustas apie ateitį nesiblaškė Z.Zidane'as.