Madrido „Real“ išsigelbėjo Valensijoje brazilo įvarčiais

Ispanijos futbolo lygos lyderiai Madrido „Real“ futbolininkai buvo atsilikę 0:2, bet išvykos rungtynėse su „Valencia“ atsitiesė dviem įvarčiais.

Permainingos rungtynės Valensijoje vėlyvą šeštadienio vakarą baigėsi 2:2.

„Valencia“ šį sezoną rikiuojasi tik aštuntoje vietoje ir kol kas nepatenka į kito sezono Europos turnyrus, bet ji pirmavo 2:0, kuomet įvarčius pelnė Hugo Duro ir ukrainietis Romanas Jaramčukas.

Madrido „Real“ išgelbėjo Vinicius Junioras. 23 metų brazilas puolėjas pelnė įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje, o paskui ir 76 minutę.

Karališkasis klubas turėjo daugiau progų iškovoti tris taškus nei šeimininkai, bet mačas baigėsi lygiosiomis.

„Valencia“ patyrė nuostolių – Mouctaras Diakhaby patyrė traumą ir buvo išneštas iš aikštės ant neštuvų po kraupoko vaizdo, po kurio dalis futbolininkų užsidengė rankomis veidus.

„Real“ lieka lyderiu, per 27 turus iškovojęs 66 taškus.

Antroje vietoje žengianti „Girona“ po 26 mačų turi 59, o trečia esanti „Barcelona“ – 57.

Standings provided by Sofascore

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas