Madrido „Real“ klubas turėjo vargo Almerijoje, bet galiausiai sutriuškino varžovą 4:1

Vėlyvą penktadienio vakarą Ispanijos „Primera“ pirmenybėse sužaistos pirmosios 15-ojo turo rungtynės.
Sergio Ramosas ir Cristiano Ronaldo
Sergio Ramosas ir Cristiano Ronaldo / „Scanpix“/AP nuotr.

Jose Madrido „Real“ futbolininkai išvykoje susitiko su „Almeria“. Carlo Ancelotti treniruojama ekipa turėjo sunkumų, tačiau galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 4:1.

Pirmasis kėlinys kiek netikėtai prasidėjo aikštės šeimininkų grėsmingu žaidimu „baltųjų“ aikštės pusėje, tačiau 34-ąją minutę „Almeria“ buvo nubausta, kai 34-ąją minutę puikų įvartį pelnė Isco.

Vis dėlto, 39-ąją minutę Almerijos miesto ekipa atstatė pusiausvyrą - nuostabiu smūgiu rezultatą išlygino Verza. Tačiau „Almeria“ ilgai lygiu rezultatu nesidžiaugė ir galva 42-ąją minutę įvartį įmušė Garethas Bale'as.

Antrajame kėlinyje „Real“ klubui ir toliau sunkiai sekėsi primesti savo žaidimą, o komandos lyderis Cristiano Ronaldo "tylėjo". 62-ąją minutę tas pats Verza ir vėl galėjo išlyginti rezultatą, bet Ikeras Casillasas atrėmė 11 metrų baudinį.

Per likusį laiką „Almeria“ dar priešinosi, tačiau rungtynių pabaigoje „nudegė“. 81-ąją minutę puikią ataką su Karimu Benzema sukūrė Cristiano Ronaldo, kuris savo įvarčių padidino pranašumą.

Pačioje rungtynių pabaigoje į šeimininkų ginamus vartus krito ir ketvirtasis įvartis. 88-ąją minutę C.Ronaldo po puikaus Danielio Carvajalio perdavimo padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Madrido vienuolikė su 39 taškais pirmauja Ispanijos čempionate, o nuo artimiausių persekiotojų yra įgijusi penkių taškų pranašumą, kurį rytoj sieks sumažinti „Barcelona“.

Rezultatas:

„Almeria“ 1 – 4 „Real Madrid“

34' [0 – 1] Isco

39' [1 – 1] Verza

42' [1 – 2] G.Bale

81' [1 – 3] C.Ronaldo

88' [1 – 4] C.Ronaldo

62' Verza („Almeria“) nerealizavo 11m. baudinio