Madrido „Real“ kluptelėjo Malagoje

Du taškus Ispanijos pirmenybėse prarado tačiau su 54 taškais į antrą vietą pakilo Madrido „Real“ klubas, sekmadienį svečiuose susitikimą su į dešimtą vietą pakilusia „Malaga“ (31 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0).
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai pirmavo po Cristiano Ronaldo (33 min.) įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Raulis Albentosa (66 min.).

Beje, dar pirmajame kėlinyje tas pats Cristiano Ronaldo (36 min.) nerealizavo 11 metrų baudinio.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja šalies čempionė „Barcelona“ (63 tšk.) vienuolikė, o į trečią vietą smuktelėjo Madrido „Atletico“ (54 tšk.) futbolininkai.

Barselonos „Espanyol“ (25 tšk.) komanda su vartininku Giedriumi Arlauskiu užima šešioliktą vietą.

Madrido „Rayo Vallecano“ –  „Sevilla“ 2:2
10' [0:1] S.N'Zonzi
20' [0:2] V.Iborra
43' [1:2] Manucho
62' [2:2] Miku

„Malaga“ – Madrido „Real“ 1:1
33' [0:1] C.Ronaldo
66' [1:1] R.Albentosa
36' C.Ronaldo nerealizavo 11 metrų baudinio