Madrido „Real“ namuose nugalėjo „Deportivo“ ir išlieka „Primera“ lyderiu

Ispanijos „Primera“ pirmenybėse šeštadienį buvo žaidžiamos 23-ojo turo rungtynės ir lyderiai iškovojo pergales.
Madrido „Real“ futbolininkai
Madrido „Real“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Turnyrinės lentelės lyderiai Madrido „Real“ futbolininkai po skaudaus pralaimėjimo praėjusiame ture, namuose susigrūmė su La Korunjos „Deportivo“ ekipa. Carlo Ancelotti auklėtiniai varžovus nugalėjo rezultatu 2:0.

Rungtynės prasidėjo svečių iš La Korunjos pavojingomis atakomis, tačiau jau po kelių akimirkų iniciatyvą perėmė „Real“ futbolininkai. 22-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė puikų smūgį atlikęs Isco.

Per pirmąjį kėlinį „baltieji“ galėjo pelnyti ir daugiau įvarčių, tačiau Cristiano Ronaldo ir Garetho Bale'o smūgiuoti kamuoliai pataikė į vartų skersinį.

Antrasis kėlinys prasidėjo analogiškai – „Deportivo“ spaudė ir galėjo išlyginti rezultatą, tačiau netrukus C.Ancelotti auklėtiniai susigrąžino persvarą.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Karimas Benzema, kuris 73-ąją minutę pasižymėjo po puikaus C.Ronaldo perdavimo.

„Real“ į savo sąskaitą įsirašęs 3 taškus ir nuo antroje vietoje žygiuojančios „Barcelona“ ekipos atitrūko 4 taškais.

Kitose rungtynėse „Sevilla“ rezultatu 3:0 nepaliko jokių vilčių „Cordoba“ vienuolikei.

Rezultatai:

„Real Madrid“ 2 – 0 „Deportivo“

22' [1 – 0] Isco

73' [2 – 0] K.Benzema

„Sevilla“ 3 – 0 „Cordoba“

38' [1 – 0] G.Krychowiak

44' [2 – 0] C.Bacca

76' [3 – 0] V.Iborra

54' P.Ekeng („Cordoba“) pašalintas iš aikštės

73' G.Krychowiak („Sevilla“) pašalintas iš aikštės

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Madrido „Real“ 23 19 0 4 72:22 57

2. „Barcelona“ 22 17 2 3 62:13 53

3. Madrido „Atletico“ 22 16 2 4 47:20 50

4. „Sevilla“ 23 14 3 6 39:26 45

5. „Valencia“ 22 13 5 4 40:20 44

6. „Villarreal“ 22 12 5 5 37:20 41

7. „Malaga“ 22 10 5 7 25:25 35

8. „Eibar“ 22 7 6 8 25:31 27