Madrido „Real“ nesugebėjo įveikti „Villarreal“ ekipos

Paskutinėse sekmadienio Ispanijos „Primera“ lygos rungtynėse Madrido „Real“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Villarreal“ futbolininkais.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madrido Real CF

Namuose rungtyniavę Madrido „Real“ futbolininkai pirmavo po 51-ąją minutę Cristiano Ronaldo realizuoto 11 metrų baudinio. Pats portugalas jį ir uždirbo, kai galva bandė užbaigti ataką ir buvo neleistinai sustabdytas E. Bertrando.

64-ąją minutę rezultatą išlygino Gerardo Moreno. Per likusį laiką pergalingo įvarčio Madrido „Real“ futbolininkai neįmušė, nors 25 kartus smūgiavo vartų link. Jų varžovai – tik 9.

Po šių rungtynių „Real“ išlieka čempionato lyderiais su 61 tašku, tačiau antroje vietoje esanti „Barcelona“ atsilieka tik dviem taškais. „Villarreal“ su 45 taškais rikiuojasi šeštas.