Madrido „Real“ startas: šeši įvarčiai į „Zaragoza” vartus ir Cristiano Ronaldo „hetrikas“

Ispanijos čempionatą sekmadienio vakarą pradėjo Madrido „Real” klubas, kuris svečiuose susitiko su „Zaragoza” klubu, kurį be gailesčio sutriuškino rezultatu 6:0.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madrido Real CF

„Real” pirmąjį įvartį pelnė 24-ą minutę, kuomet po Mesuto Ozilo perdavimo Cristiano Ronaldo vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tinklą, o po keturių minučių tą patį padarė ir Marcelo.

Kitas šio susitikimo įvartis buvo pelnytas 64-ą minutę. Jos metu „Real” saugas Xabi Alonso atliko labai tolimą smūgį, o kamuolys pataikęs į „Zaragoza” žaidėjo koją rikošetu atsidūrė vartų tinkle.

71-ą minutę dar vienu įvarčiu džiaugėsi portugalas Cristiano Ronaldo, kuriam perdavimą atliko Angelis Di Maria, o saugui iš Portugalijos beliko tik pataikyti į vartų plotą.

Dar po vienuolikos minučių pasižymėjo ir po keitimo aikštelėje pasirodęs Kaka, kuris tiksliu smūgiu nepaliko jokių šansų „Zaragoza” vartų sargui Roberto Jimenezui, o 87-ą minutę 'hat-tricku' jau džiaugėsi C. Ronaldo.

„Visų pirma, reikia pasveikinti savo komandos draugus. Tris įvarčius sugebėjau įmušti vien jų dėka. Mes esame komanda. Padedu komandai, o komanda padeda man. Nelaimėsime nieko, jei nedirbsime išvien“, – po rungtynių kalbėjo C.Ronaldo.

„Norėjome gerai sužaisti ir tinkamai pradėti naująjį sezoną. Puiku, jog būtent tas ir pavyko. Įmušėme šešis įvarčius sudėtingoje aikštėje“, – pridūrė portugalas.

Visi rezultatai:

„Atletico Madrid” 0 – 0 „Osasuna”

„Mallorca” 1 – 0 „Espanyol”
62' [1 – 0] Jonathanas De Guzmanas

„Getafe” 1 – 1 „Levante”
62' [1 – 0] Miku
77' [1 – 1] Luisas Juanlu

Athletic Bilbao” 1 – 1 „Rayo Vallecano”
56' [1 – 0] Anderas Iturraspe
62' [1 – 1] Jose Movilla

„Sevilla“ 2 – 1 „Malaga“
2' [1 – 0] Aivaro Negredo
26' [2 – 0] Aivaro Negredo
81' [2 – 1] Santis Cazorla

„Zaragoza” 0 – 6 „Real Madrid”
24' [0 – 1] Cristiano Ronaldo
28' [0 – 2] Marcelo
64' [0 – 3] Xabi Alonso
71' [0 – 4] Cristiano Ronaldo
82' [0 – 5] Kaka
87' [0 – 6] Cristiano Ronaldo