Madrido „Real“ sulaukė priešininko: „Barcelonos“ klubas – Karaliaus taurės turnyro ketvirtfinalyje

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: halftime.lt
0

Ispanijoje paaiškėjo paskutiniai Karaliaus taurės („Copa del Rey“) ketvirtfinalio dalyviai. Šalies čempionų titulą ginanti „Barcelona“, išvykoje rezultatu 2-1 įveikė „Osasuna“ ekipą ir be didesnio vargo pateko į kitą etapą.

Šiame susitikime katalonų strategas Pepas Guardiola nusprendė leisti pasireikšti jaunimui, tačiau rungtynės anksčiau laiko baigėsi Andreu Fontasui, kuris buvo pakeistas dar 14-ą minutę. Vietoj jo po keitimo į aikštę žengė Ericas Abidalis.

Po šio keitimo „Barcelonos“ ekipa tarsi sustojo ir prie varžovų komandos vartų nesugebėjo sukurti nieko pavojingo. Tuo metu šeimininkai nesėdėjo rankų sudėję ir tuo puikiai pasinaudojo. 41-ą minutę „Osasuna“ klubą į priekį išvedė Dejanas Lekičius, todėl po pirmo kėlinio katalonai buvo atsilikę minimalia persvara 0-1.

Vos prasidėjus antrai rungtynių daliai svečiai rezultatą išlygino. „Barcelonos“ komandos gretose pasižymėjo Alexis Sanchezas, prie kurio įvarčio svariai prisidėjo ir gynėjas Adriano.

Galiausiai pergalingą įvartį katalonams pelnė 19-metis saugas Sergi Roberto, po kurio įvarčio „Barcelona“ ekipa šiame susitikime įgijo minimalią persvarą ir laimėjo rungtynes.

Ketvirtfinalyje trenerio Guardiolos auklėtiniai susitiks su Karaliaus taurės („Copa del Rey“) savininke Madrido „Real“ komanda.