Madrido „Real“ sutriuškino „Zaragoza“ klubą

Šeštadienio „La Liga“ dešimtojo turo rungtynėse Madrido „Real“ 4:0 sutriuškino „Zaragoza“ ir pakilo į trečiąją vietą.
Angelis di Maria
Angelis di Maria / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį įvartį 23 minutę karališkajam klubui pelnė Gonzalo Higuanas po Luka Modričiaus pakelto kampinio. Praėjus vos dviems minutėms pasižymėjo ir Angelis Di Maria.

Baigiantis antrajam kėliniui atrodė, kad susitikimas baigsis rezultatu 2:0, tačiau „Real“ futbolininkai sugebėjo padvigubinti savo persvarą. 89 minutę pasižymėjo Michaelas Essienas, o antrąją pridėto laiko minutę įvartį pridėjo Luka Modričius.

Po šių rungtynių Madrido „Real“ kyla į trečiąją turnyro vietą, nes „Malaga“ pralaimėjo „Rayo Vallecano“ klubui.

Madrido „Real“ 4 – 0 „Zaragoza“

23' (1 – 0) Gonzalo Higuanas
25' (2 – 0) Angelis Di Maria
89' (3 – 0) Michaelas Essienas
90+2' (4 – 0) Luka Modričius