„Malmo“ fiasko Čempionų lygoje – krito prieš Makedonijos čempionus

Antrus metus iš eilės Švedijos klubų nebus Čempionų lygoje. Šalies čempionas „Malmo“ klubas antrajame atrankos varžybų etape bendru rezultatu 2:4 nusileido Makedonijos čempionei „Vardar“ ekipai.
„Vardar“ futbolininkas Tigranas Barseghyanas (kair.)
„Vardar“ futbolininkas Tigranas Barseghyanas (kair.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pastarųjų trijų Makedonijos čempiono titulų laimėtoja „Vardar“ antradienį namuose 3:1 įveikė „Malmo“ ekipą, su kuria prieš savaitę Švedijoje buvo sužaidusi lygiosiomis 1:1.

Skopjės klubas Čempionų lygos trečiajame atrankos etape pastarąjį kartą žaidė 2003–2004 m. sezone – po to sekę keturi bandymai užsibaigdavo antrajame etape.

Švedas M.Rosenbergas pelnė pirmąjį mačo įvartį, kai 16-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.

56-ąją minutę rezultatą išlygino B.Grncarovas, jau po penkių minučių „Vardar“ gavo teisę mušti 11 metrų baudinį. J.Felipe jo nerealizavo, tačiau pirmasis prie kamuolio prišokęs T.Barseghyanas įmušė antrąjį įvartį.

Paskutinėmis mačo minutėms „Malmo“ pasileidus į atakas, „Vardar“ pasiekė ir trečiąjį įvartį – jį per pridėtą laiką įmušė B.Nikolovas.

Trečiajame atrankos varžybų etape „Vardar“ žais su Slovakijos čempionės „Žilina“ ir Danijos čempionės „Copenhagen“ poros laimėtoja. Danijos ekipa pirmąjį mačą išvykoje laimėjo 3:1.

Kiti antradienio rezultatai (kursyvu – į kitą etapą patekusi komanda)

„Astana“ (Kazachstanas) – Jūrmalos „Spartaks“ (Latvija) 1:1 (bendras rezultatas 2:1)

„Alaškert“ (Armėnija) – Barysovo BATE (Baltarusija) 1:3 (2:4)

„Samtredia“ (Gruzija) – „Quarabag“ (Azerbaidžanas) 0:1 (0:6)

„The New Saints“ (Velsas) – „Rijeka“ (Kroatija) 1:5 (1:7)

„Vikingur“ (Farerų salos) – „Hafnafjordur“ (Islandija) 0:2 (1:3)

Podgoricos „Budočnost“ (Juodkalnija) – Belgrado „Partizan“ (Serbija) 0:0 (0:2)