Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 6d. 02:26

Maltoje savų sirgalių žiebtuvėliais apmėtyti ir pasiųsti Lietuvos futbolininkai: „Skaudu“

Arvydas Novikovas 15min iš Maltos
MFA nuotr. / Arvydas Novikovas

Atrankos ciklo pradžioje įkvepiančiu žaidimu sirgalių simpatijas iš naujo užsitarnavę Lietuvos futbolininkai ir vėl balansuoja ties labai pavojinga riba. Po ketvirtadienio dvikovos svečiuose su Malta į Edgaro Jankausko auklėtinius vėl skriejo ne tik kandžios replikos, bet ir įvairūs daiktai bei marškinėliai.

Po lygiųjų 1:1 su taškų dar neturėjusia Malta gana gausiai Takalio stadione susirinkę sirgaliai neišlaikė.

Po finalinio švilpuko keli nusivylę komandos žaidėjai iš karto nėrė į drabužinę, o kiti tradiciškai prie savo tautiečių atėjo padėkoti už palaikymą.

Tačiau čia futbolininkų laukė dar vienas šaltas dušas.

Kai kurie agresyvūs aistruoliai į žaidėjus pradėjo mėtyti įvairius daiktus – kažkieno mestas žiebtuvėlis pataikė į Luką Spalvį.

Kitas sirgalius išsirikiavusiai ir už palaikymą dėkojančiai komandai sviedė rinktinės marškinėlius su Manto Kuklo pavarde.

Komandos kapitonas Fiodoras Černychas juos paėmė, susuko į ranką ir nusinešė į drabužinę, paskui save išvesdamas ir visą komandą.

Yra ir tokių, kurie švilpia ir siunčia mus „ant trijų raidžių“. Gaila, jog jie nesupranta, kad kiekvienas žaidėjas komandai atiduoda visas jėgas ir nori sužaisti kuo geriau.

„Jausmai tikrai dviprasmiški. Viena vertus, smagu, jog gana gausiai susirinko ir mus šiltai palaikė. Tačiau yra ir tokių, kurie švilpia ir siunčia mus „ant trijų raidžių“. Gaila, jog jie nesupranta, kad kiekvienas žaidėjas komandai atiduoda visas jėgas ir nori sužaisti kuo geriau. Sirgaliai neturėtų taip elgtis. Kartais pavyksta, kartais – ne“, – apmaudo dėl tokio sirgalių elgesio neslėpė komandos kapitonas.

F.Černychas neslėpė, kad nuotaikos po mačo tikrai buvo slogios.

„Nuotaikos prastos, norėjome laimėti, bet niekas šį kartą neišėjo. Maltos rinktinė išrikiavo nepaprastai sutankintą gynybą. Prasibrauti iki vartų buvo labai sunku. Tikėjomės, kad varžovai mums suteiks daugiau laisvės aikštės kraštuose, bet jie buvo nepaprastai susispaudę, o atlikti perdavimus iš kraštų sekėsi sunkiai. Galbūt šiek tiek per daug skubėjome“, – svarstė F.Černychas.

MFA nuotr./Fiodoras Černychas
MFA nuotr./Fiodoras Černychas

Jo bendraklubis Arvydas Novikovas buvo dar atviresnis.

„Nėra jokių pasiteisinimų. Prieš tokias komandas privalome laimėti. Esu labai nusivylęs rezultatu. Norėjome atsitiesti prieš save ir sirgalius, iš naujo patikėti savo jėgomis, bet nepavyko. Žaidimo planas galbūt būtų ir suveikęs, jei mes būtume darę tai, ko treneris prašė. Žinoma, toks praleistas įvartis išmušė iš vėžių, bet buvo likę dar labai daug laiko. Turėjome žaisti pagal savo taisykles. Tikėkimės, bent jau sužaisime gerai prieš anglus“, – kalbėjo A.Novikovas.

Nėra jokių pasiteisinimų. Prieš tokias komandas privalome laimėti. Esu labai nusivylęs rezultatu.

Vykinto Slivkos nuostabus įvartis ketvirtadienio vakarą buvo bene vienintelis šviesesnis pragiedrulys, bet ir jis didelio džiaugsmo Edinburgo „Hibernian“ saugui neatnešė.

„Apmaudu, jog nepavyko laimėti. Varžovai įmušė įvartį iš 30 metrų ir sulindo į savo aikštės pusę. Tokią sutankintą gynybą pralaužti buvo nepaprastai sudėtinga. Pirminis planas buvo žaisti per kraštus, bet to padaryti nepavyko. Galbūt šiek tiek perdegėme, turime išanalizuoti klaidas ir padaryti išvadas“, – kalbėjo V.Slivka.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką