„Man City“ ir Liverpulio „Everton“ – kitame Anglijos lygos taurės etape

Antradienį vyko Anglijos lygos taurės ("Capital One Cup") šešioliktfinalis, kuriame sužaistos aštuonerios rungtynės.
Sergio Aguero
Sergio Aguero / „Scanpix“/AP nuotr.

Į kitą etapą prasimušė šalies vicečempionas „Manchester City“, išvykoje rezultatu 4:1 sutriuškinęs „Sunderland“. Pirmasis pasižymėjo Sergio Aguero, o kiek vėliau, 25-ąją minutę, dar vieną įvartį pridėjo Kevinas De Bruyne.

33-ąją minutę į savus vartus įsispyrė Vito Mannone, o ketvirtasis tikslūs smūgis buvo pasiektas dar po trijų minučių – pasižymėjo Raheemas Sterlingas. Susitikimo pabaigoje šeimininkams pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau nuo pralaimėjo tai neišgelbėjo.

Taip pat į kitą etapą žengė Birmingemo „Aston Villa“, „Stoke City“, „Hull City“, „Leicester“, „Bournemouth“, „Middlesbrough“ ir Liverpulio „Everton“ komandos.