„Man City“ palaužė lentelės kaimynus ir patogiai įsitaisė antroje vietoje

27-asis Anglijos „Premier“ lygos turas futbolo gurmanams padovanojo ne tik intriguojantį Londono derbį tarp „Chelsea“ ir „Tottenham“, bet ir dviejų dėl antrosios vietos besipešančių galiūnų – „Leicester“ ir „Manchester City“ – akistatą.

Įnirtingame mače svečiai iš Mančesterio triumfavo minimalia persvara – 1:0 (0:0).

Jau pačioje susitikimo pradžioje „lapės“ savo varžovus galėjo nuprausti stingdančiu lediniu dušu, tačiau 7-ąją minutę Jamie Vardy smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į kairįjį virpstą.

„Manchester City“ suprato, kad varžovai nusiteikę ryžtingai ir pirmojo kėlinio metu patys susikūrė keletą progų, tačiau įvarčio nepasiekė. Pačioje kėlinio pabaigoje Sergio Aguero kamuolį pasiuntė į vartų tinklą, bet buvo užfiksuota nuošalė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Sergio Aguero

62-ąją minutę jau minėtasis S.Aguero turėjo auksinę galimybę pasižymėti nuo 11 metrų žymės. Visgi šeimininkų vartų sargas Kasperas Schmeichelis atspėjo kamuolio skriejimo kryptį ir išlaikė savo vartus „sausus“.

Savąjį šansą vėjais paleidęs argentinietis buvo pakeistas, tačiau į jo vietą stojęs Gabrielis Jesusas varžovams toks atlaidus nebuvo.

Brazilas, aikštėje pabuvojęs vos tris minutes, sulaukė puikaus perdavimo iš Riyado Mahrezo ir pasiųsdamas kamuolį į artimąjį vartų kampą išvedė svečius į priekį.

„Miestiečiai“ (57 tšk.) likusias minutes atsilaikė ir atotrūkį nuo „Leicester“ (50 tšk.) padidino iki septynių taškų.

Trečioje vietoje esančios „lapės“ nuo artimiausių persekiotojų turi šešių taškų pranašumą.