„Man City“ sezoną baigs be titulų: A.Sanchezo įvartis išvedė „Arsenal“ į FA taurės finalą

Sekmadienį Londono „Wembley“ stadione sužaistas antrasis FA taurės pusfinalis, kuriame po pratęsimo pergalę 2:1 šventė Londono „Arsenal“ futbolininkai, įveikę „Manchester City“.
„Arsenal“ džiaugsmas
„Arsenal“ džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį 62-ąją minutę įmušė „Man City“ puolėjas Sergio Aguero, meistriškai „perkėlęs“ Petrą Čechą.

S.Aguero įvartis

Vis dėlto jau po 9 minučių Nacho Monrealis išlygino rezultatą.

N.Monrealio įvartis

Rungtynėms artėjant prie pagrindinio laiko pabaigos Yaya Toure ir Fernandinho smūgiai sudrebino „Arsenal“ vartų konstrukcijas, tačiau po 90-ies minučių švieslentė rodė du vienetus.

Tik pradėjus pratęsimą Josepas Guardiola ant suolo pasodino S.Aguero, o netrukus „Arsenal“ sudavė skaudų smūgį. Alexis Sanchezas 101-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį.

A.Sanchezo įvartis

Rungtynių pabaigoje „Man City“ sukūrė dar dvi puikias progas, tačiau rezultato neišlygino. „Miestiečiai“ per mačą atliko net 20 smūgių link vartų, tačiau tik trys skriejo į vartų plotą.

Gegužės 27-ąją dieną tame pačiame stadione vyksiančiame finale „Arsenal“ susitiks su „Chelsea“ ekipa, kuri šeštadienį 4:2 nugalėjo „Tottenham Hotspur“.

Per pastaruosius ketverius metus „Arsenal“ pasiekė jau ketvirtąjį finalą. Komanda laimėjo taurę 2014 ir 2015 metais, o praėjusį sezoną nugalėjo „Manchester United“.

Jeigu „Arsenal“ laimės trofėjų ir šiemet, jie taps daugiausiai FA taurės titulų turinčia komanda. Šiuo metu „Arsenal“ ir „Manchester United“ čempionėmis yra tapusios po 12 sykių.