„Man City“ sutriuškino „Aston Villa“ futbolininkus (nuotraukos, kiti rezultatai)

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
0

Antradienį Anglijoje sužaisti 20-ojo „Premier“ lygos turo mačai. Viename iš jų varžėsi vietos „Manchester City“ ir Birmingamo „Aston Villa“ futbolininkai. Mačą po gana lengvos kovos rezultatu 4:0 laimėjo „City“ žaidėjai.

„Miestiečiai“ rungtynes pradėjo dideliu tempu. Jau 8-ą minutę vienuolikos metrų baudinį uždirbo ir jį realizavo Mario Balotelli.

Po penkių minučių gynėjas Joleonas Lescottas smūgiu galva dar kartą nuginklavo „Aston Villa“ vartininką Bradą Friedelį ir padidino savo komandos pranašumą.

Birmingamo klubas po dviejų greitų įvarčių atsidūrė duobėje ir aikštėje atrodė sutrikę. 27-ą minutę Davidas Silva puikiai sužaidė su Yaya Toure ir atliko smūgį į vartus. Nors Friedelis atlaikė ispano smūgį, prie atmušto kamuolio pirmas prišoko M.Balotelli ir pelnė įvartį.

Iki pirmo kėlinio pabaigos „City“ ir toliau spaudė „Villa“ komandą, sukūrė dar daugiau progų, bet jų nesugebėjo realizuoti tiek puikiai rungtyniaujantis D.Silva, tiek kiti ekipos žaidėjai.

Antras kėlinys prasidėjo kaip ir pirmasis: jau po 10 minučių buvo pelnytas dar vienas įvartis. Šį kartą du žaidėjus išmaudęs „City“ atakuojantis saugas Adamas Johnsonas buvo pargriautas baudos aikštelėje ir į „Villa“ vartus buvo skirtas dar vienas vienuolikos metrų baudinys.

Jį savitu stiliumi dar kartą realizavo M.Balotteli ir taip pelnė pirmą savo trigubą dublį Anglijos „Premier“ lygoje. Po ketvirto įvarčio žaidimas tapo blankus ir atrodė, kad ekipos jau laukia finalinio švilpuko.

Tik mačui einant į pabaigą žaidimas šiek tiek suaktyvėjo, tačiau tiek Friedelis, tiek Joe Hartas įvarčių nepraleido ir „City“ šventė nesunkią pergalę.

Visi rezultatai

„Manchester City” 4:0 „Aston Villa”
8' [1:0] Mario Balotelli (11 m)
13' [2:0] Joleonas Lescottas
27' [3:0] Mario Balotelli
55' [4:0] Mario Balotelli (11 m)

„Stoke City“ 0:2 „Fulham“
4' [0:1] Chrisas Bairdas
10' [0:2] Chrisas Bairdas

„Tottenham“ 2:0 „Newcastle“
57' [1:0] Aaronas Lennonas
81' [2:0] Garethas Bale'as
66' Younesas Kaboul („Tottenham“)

„West Bromwich” 1:3 „Blackburn“
3' [0:1] Nikola Kalinicas
17' [1:1] Jerome'as Thomasas
53' [1:2] Nikola Kalinicas
62' [1:3] Mame Biramas Diouf
65' Nikola Kalinicas („Blackburn“)
88' Gabrielis Tamasas („West Bromwich“)

„Sunderland“ 0:2 „Blackpool“
50' [0:1] Dudley Campbellas
90' [0:2] Dudley Campbellas

„West Ham“ 1:1 „Everton“
16' [1:0] Tony Hibbertas (į savus vartus)
42' [1:1] Seamusas Colemanas

Šalies vicečempionai „Manchester United“ futbolininkai antradienį prarado du taškus, kai susitikimą svečiuose su „Birmingham City“ ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Svečiai pirmavo po Dimitaro Berbatovo (58 min.) įvarčio, o rezultatą pačioje mačo pabaigoje išlygino Lee Bowyeris (90 min.).