„Man City“ tiesiasi kelią link čempionų titulo: K.De Bruyne šedevras paguldė „Chelsea“

Pepo Guardiolos vadovaujamas „Manchester City“ žengė dar vieną didelį žingsnį link „Premier“ lygos trofėjaus. Centriniame 22-ojo turo mače „miestiečiai“ namuose 1:0 susitvarkė su Londono „Chelsea“ bei dar labiau padidino pranašumą nuo artimiausių persekiotojų.
Kevinas De Bruyne
Kevinas De Bruyne / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dviejų šiuo metu stipriausių „Premier“ lygos klubų akistata nuvilti tikrai neturėjo.

Pirmajame kėlinyje po grubios oponentų klaidos pasižymėti puikią progą turėjo Jackas Grealishas, tačiau pastarojo smūgį paskutinę akimirką į užribį nukreipė „Chelsea“ vartų sargas Kepa.

Po pertraukos savo meistriškumą pademonstravo ir šeimininkų vartininkas Edersonas. Šįkart jau Romelu Lukaku grasino varžovų vartams, tačiau laiku savo vartus palikęs brazilas smūgį blokavo.

Pirmasis ir vienintelis rungtynių įvartis krito 70-ąją minutę. Ilgokai sprendimo su kamuoliu nepriėmęs Kevinas De Bruyne galiausiai prisiruošė smūgiuoti į vartus bei sukūrė tikrą šedevrą – stipriu akcentuotu smūgiu kamuolį patupdė į tolimą vartų kampą.

Po jau 12-osios pergalės iš eilės vietiniame fronte „Man City“ dar labiau sustiprino savo šansus triumfuoti „Premier“ lygoje. Titulą ginantis klubas nuo artimiausių persekiotojų „Chelsea“ futbolininkų yra atitrūkęs jau 13 taškų.

„Liverpool“, sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau, šiuo metu nuo lygos lyderių atsilieka 14 taškų.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas