-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2017 01 26 /2017 01 27

„Man Utd“ pralaimėjo Hale, bet žengė į Anglijos lygos taurės finalą

„Manchester United“ vargais negalais žengė į Anglijos lygos taurės (EFL) turnyro finalą. Ketvirtadienio vakarą atsakomosiose pusfinalio rungtynėse Jose Mourinho auklėtiniai svečiuose 1:2 nusileido „Hull City“ futbolininkams.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto kelialapį į finalą „raudoniesiems velniams“ garantavo namuose iškovota pergalė 2:0.

35-ąją minutę „tigrus“ į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Tomas Huddlestone'as, bet 66-ąją minutę Pauliui Pogba buvo pavykę rezultatą išlyginti.

Pergalę šeimininkams lėmė 85-ąją minutę senegaliečio Omaro Baye Niasse taiklus smūgis.

Turnyro finale „Man Utd“ varžovė bus „Southampton“ vienuolikė.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?