2025-08-08 11:13

„Man Utd“ už slovėną sumokės vieną didžiausių sumų klubo istorijoje

„Manchester United“ ruošiasi vienam brangiausių pirkinių klubo istorijoje. Pranešama, kad „raudonieji velniai“ susitarė su „RB Leipzig“ dėl Benjamino Šeško perėjimo.

Teigiama, kad sandorio vertė turėtų siekti apie 85 mln. eurų. Pagrindinė perėjimo suma bus mažesnė, o likusią dalį sudarys priedai, kuriuos Leipcigo ekipa gautų B.Šeško arba „Man United“ įvykdžius tam tikrus tikslus.

Ši perėjimo suma turėtų patekti tarp penkių didžiausių Mančesterio klubo istorijoje. Brangiausiu jo pirkiniu ligšiol išlieka Paulis Pogba – už prancūzą „Man Utd“ paklojo apie 105 mln. eurų.

Paulis Pogba
Paulis Pogba

Be to, „RB Leipzig“ pasiekė, kad atsiriektų didelę sumą tuo atveju, jei žaidėjas būtų parduotas ateityje kitam klubui. Taip pat Mančesterio klubas įsipareigos sužaisti draugiškas rungtynes su Vokietijos ekipa.

22-ejų puolėjas į Angliją turėjo atvykti dar vakar, o oficialaus pranešimo apie jo atvykimą į „Man Utd“ gretas tikimasi iki šeštadienio.

Pranešama, kad kovoje dėl B.Šeško „raudonieji velniai“ nugalėjo kitą Anglijos klubą „Newcastle United“.

Iš Slovėnijos kilęs futbolininkas Leipcige žaidė pastaruosius du sezonus, o pernai per 45 mačus visuose turnyruose įmušė 21 įvartį.

Savo šalies rinktinėje per 41 mačą jis yra spėjęs pelnyti jau 16 įvarčių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą