„Manchester City“ įkėlė vieną koją į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti paskutiniai du aštuntfinalio pirmieji susitikimai. Po jų prieš atsakomąsias rungtynes gali tvirtai jaustis „Manchester City“ klubas.
Raheemas Sterlingas
Raheemas Sterlingas / „Scanpix“ nuotr.

Mančesterio ekipa įtikinamai 3:1 svečiuose įveikė Kijevo „Dinamo“ futbolininkus.

Nors Ukrainos klubas ir labai aktyviai pradėjo dvikovą, kamuolį iš savų vartų Aleksandras Šovkovskis buvo priverstas imti jau 15-ąją minutę, kai po kampinio pasižymėjo Sergio Aguero.

40-ąją minutę svečiai surengė dar vieną labai gražią ataką ir persvarą padvigubino. Po Raheemo Sterlingo perdavimo pasižymėjo Davidas Silva.

Netrukus po šio epizodo Anglijos klubas turėjo puikią progą pelnyti ir trečią įvartį, tačiau vienas prieš vartininką iššokęs S.Aguero nepataikė į vartus.

Iš karto po pertraukos „Dinamo“ surengė varžovų vartų šturmą ir 59-ąją minutę galingas Vitalijaus Bujalskio smūgis iš savo vietų pakėlė tiek Ukrainos prezidentą Petro Porošenką, tiek visus Kijevo Olimpiniame stadione susirinkusius šeimininkų komandos sirgalius.

Per likusį laiką tas pats V.Bujalskis turėjo dar vieną puikią progą pasižymėti, tačiau savo šansu nepasinaudojo, o per papildomą rungtynių laiką svečiai pelnė ir trečią savo įvartį – pasižymėjo nuostabų smūgį atlikęs Yaya Toure.

Kitos rungtynės vyko Nyderlanduose, kur susitiko vietos „PSV Eindhoven“ ir Madrido „Atletico“.

Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo net po keletą puikių progų pasižymėti, tačiau kamuolys į vartų tinklą taip ir neįskriejo.

62-ąją minutę kamuolys pagaliau atsidūrė vartuose, kai po kampinio galva pasižymėjo Diego Godinas, tačiau mačo arbitras šio įvarčio svečiams neįskaitė, užfiksavęs urugvajiečio pražangą.

68-ąją minutę nelaimė ištiko „PSV Eindhoven“ marškinėlius vilkintį Gastoną Pereiro. Kovodamas dėl kamuolio su tuo pačiu savo tautiečiu D.Godinu, urugvajietis prasižengė ir prieš save išvydo antrą geltoną kortelę, kuri tuoj pat virto raudona.

Visgi kiekybinės persvaros paversti įvarčiu Ispanijos klubas nespėjo – 0:0.

Atsakomosios dvikovos Mančesteryje ir Madride bus žaidžiamos kovo 15-ąją.

Kijevo „Dinamo“ – „Manchester City“ 1:3 (0:2)
15' [0:1] Sergio Aguero
40' [0:2] Davidas Silva
59' [1:2] Vitalijus Bujalskis
90' [1:3] Yaya Toure

„PSV Eindhoven“ – Madrido „Atletico“ (0:0)
68' Gastonas Pereiro („PSV Eindhoven“) išvarytas iš aikštės.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius