„Manchester City“ ir „Arsenal“ išplėšė pergales ir pateko į Anglijos taurės aštuntfinalį

Šeštadienio popietę buvo žaidžiamos Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės penktojo etapo rungtynės.
Mačo herojumi tapo gynėjas Pablo Zabaleta
Mačo herojumi tapo gynėjas Pablo Zabaleta / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Manchester City

„Manchester City“ ekipa išvykoje po atkaklios kovos rungtynių pabaigoje palaužė „Stoke City“ ekipą. Pergalingą rungtynių įvartį įmušė ir mačo herojumi tapo gynėjas Pablo Zabaleta.

Kitas Anglijos grandas, „Arsenal“ klubas, išvykoje vargo su „Brighton“ futbolininkais. „Kanonieriai“ dukart buvo išsiveržę į priekį po Olivierio Giroud įvarčių, tačiau šeimininkai vis išlygindavo rezultatą. Vis dėlto, po keitimo pasirodęs Theo Walcottas užtikrino pergalę tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų.

Penktadienį vakare „Aston Villa“ pratęsė savo nesėkmių seriją. Šįkartą jie krito prieš antrojo diviziono „Milwall“ ekipą bei buvo eliminuoti iš FA taurės turnyro.

Trečiojo diviziono „MK Dons“ kiek netikėtai iš taurės išmetė „Premier“ lygos autsaiderius „Queens Park Rangers“ futbolininkus. Iki 83-iosios minutės rezultatas buvo 0-4, tačiau Jay‘us Bothroydas ir Fabio rungtynių pabaigoje kiek sušvelnino šį skirtumą.

„Everton“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bolton“ ekipą. Išvykoje žaidusiems „irisams“ pergalingą įvartį per pridėtinį antrojo kėlinio laiką įmušė Johnas Heitinga.

Į istoriją pateko kuklus „Luton” klubas, įveikęs „Norwich“ ekipą. Tai pirmoji konferencijos lygos komanda FA taurėje eliminavosi pirmojo diviziono klubą.

Vakarinėse rungtynėse susitinka „Manchester United“ ir „Fulham“ klubai „Old Trafford“ stadione, o burtai bus traukiami sekmadienį vakare.