2014 01 12 /21:12

„Manchester City“ nugalėjo „Newcastle“ futbolininkus, „Liverpool“ ir „Stoke City“ kartu įmušė net 8 įvarčius

Sekmadienį Anglijoje buvo sužaisti du XXI "Premier" lygos turo susitikimai.
"Manchester City" pergalė
"Manchester City" pergalė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penkioliktą pergalę Anglijos Premier League XXI turo rungtynėse iškovojo bei pirmenybių lyderiu tapo vicečempionas „Manchester City“ (47 tšk.) klubas, sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjęs aštuntojoje pozicijoje esančius „Newcastle United“ (33 tšk.) futbolininkus.

Jau 8-ąją minutę į priekį Manuelio Pellegrini komandą išvedė Edinas Džeko. Netrukus Cheikho Tiote smūgiuotas kamuolį skrodė Joe Harto vartų tinklą, tačiau po rungtynių arbitrų diskusijų įvartis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas.

Antrajame kėlinyje aktyviau atakavo „Newcastle“, o „Manchester City“ išpuoliai Timo Krulio vartams kėlė ne ką mažiau pavojaus.

Jau pridėtinio laiko metu „miestiečių“ pergalę užtvirtino vienas prieš vartininką išbėgęs Alvaro Negredo. Po šio mačo „Manchester City“ bent iki pirmadienio pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Rezultatas:

„Newcastle“ 0 – 2 „Manchester City“
8‘ [0 – 1] Edin Džeko
90‘ [0 – 2] Alvaro Negredo

Vėliau vykusiame susitikime užfiksuota įvarčių fiesta – „Liverpool“ futbolininkai rezultatu 5:3 įveikė „Stoke City“ ekipą.

Mačo pradžioje į priekį įsiveržė Brendano Rodgerso treniruojama po Ryano Shawcrosso įvarčio į savus vartus.

Kiek vėliau pranašumą padvigubino varžovų klaidą gynyboje išnaudojęs Luisas Suarezas.

Tačiau kėliniui artėjant prie pabaigos viskas apsivertė aukštyn kojomis, kuomet Peteris Crouchas sušvelnino rezultatą, o Charlie Adamas tolimu smūgiu jį išlygino.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai susigrąžino pranašumą po to, kai Raheemo Sterlingo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Stevenas Gerrardas.

71-ąją minutę po puikaus Danielio Sturridge'o perdavimo dar kartą pasižymėjo L.Suarezas.

85-ąją minutę vilties šeimininkams suteikė Jonathanas Waltersas, kurio smūgis praskriejo tiesiai pro rankas Simonui Mignolet.

Vis dėlto, L.Suarezo perdavimą išnaudojęs ir varžovų gynybą pergudravęs D.Sturridge'as padėjo tašką šiose rungtynėse, kuriose „Liverpool“ iškovojo tris svarbius taškus ir sugrįžo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietoje.

Paskutinis turo susitikimas bus žaidžiamas pirmadienį vakare. „Villa Park“ stadione „Aston Villa“ priims Londono „Arsenal“ futbolininkus, kurie sieks susigrąžinti lyderio pozicijas Anglijos pirmenybėse.

Rezultatas:

„Stoke City“ 3 – 5 „Liverpool“
5‘ [0 – 1] Ryan Shawcross (į savus vartus)
87‘ [3 – 5] Daniel Sturridge

Antrą vietą dvidešimties komandų turnyre užima Londono „Chelsea“ (46 tšk.), trečiojoje pozicijoje – Londono „Arsenal“ (45 taškai) komanda.

Anglijos futbolo lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Crystal Palace“ 21 5 2 14 13:31 17

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 20 įvarčių – Luisas Suarezas („Liverpool“).