„Manchester City“ nukovęs „Liverpool“ įtvirtino savo pranašumą „Premier“ lygoje

Centrinėse 12-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse „Anfield“ stadiono šeimininkai pasiekė labai svarbią pergalę prieš pagrindinius konkurentus kovoje dėl čempionų titulo – „Manchester City“.
Fabinho muša pirmąjį rungtynių įvartį
Fabinho muša pirmąjį rungtynių įvartį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Susitikimą Liverpulio futbolininkai laimėjo rezultatu 3:1. Dabar praėjusiame „Premier“ lygos sezone iki pat paskutiniojo turo dėl čempionų vardo kovojusius klubus skiria jau devyni taškai.

Šeimininkus jau 6-ąją žaidimo minutę į priekį išvedė atraminis saugas Fabinho, paleidęs tikrą torpedą į Claudio Bravo ginamus vartus.

„Liverpool“ futbolininkų šturmas tęsėsi ir toliau. 13-ą minutę po puikaus gynėjo Andrew Robertsono perdavimo įvartį galva greitoje atakoje pelnė Mohamedas Salahas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Virgilas Van Dijkas ir Sadio Mane

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pertraukos – 51-ą minutę Jordanas Hendersonas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o galvą kyštelėjęs Sadio Mane pelnė trečiąjį šeimininkų įvartį.

„Manchester City“ klubui paguodos įvartį 78-ą minutę pelnė portugalas Bernardo Silva.

„Miestiečiai“ ne tik prarado labai brangius tris taškus, bet likę su 25 taškais nukrito į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją, į priekį praleisdami tašku daugiau turinčius Londono „Chelsea“ ir „Leicester“.

„Liverpool“ savo sąskaitoje turi 34 taškus. Iš 12 sužaistų susitikimų UEFA Čempionų lygos nugalėtojai 11 kartų laimėjo ir kartą sužaidė lygiosiomis.