„Manchester City“ palaužė „Chelsea“ klubą ir iškovojo Anglijos futbolo supertaurę

Anglijos futbolo čempionas „Manchester City“ klubas sezoną pradėjo pergale. Permainingame šalies supertaurės („FA Community Shield“) finale „Manchester City“ rezultatu 3:2 (0:1) palaužė FA taurės laimėtoją Londono „Chelsea“ ekipą.
„Manchester City“ kapitonas Vincentas Kompany kelia trofėjų virš galvų.
„Manchester City“ kapitonas Vincentas Kompany kelia trofėjų virš galvų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų žvalgyba, tačiau daugiau kamuolį kontroliavo Roberto Mancini auklėtiniai. Vis dėlto, pirmasis įvartis krito būtent į jų vartus. Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai po gero Ramireso perdavimo C.Pantilimoną nuginklavo Fernando Torresas.

„Mėlynieji“ įvarčiu džiaugėsi neilgai – jau po dviejų minučių už šiurkščią pražangą prieš A.Kolarovą iš aikštės buvo išvytas Branislavas Ivanovičius.

Antrojo kėlinio pradžioje vieno žaidėjo pranašumas atsispindėjo ir aikštėje – jau 53-iąją minutę iš už baudos aikštelės ribų Yaya Toure išlygino rezultatą, o Carlosas Tevezas po šešių minučių jį persverė galingu smūgiu į tolimąjį viršutinį Petro Čecho vartų kampą.

Tačiau tai dar nebuvo pabaiga. Po dar šešių minučių kamuolį iš kairiojo atakų krašto skersavo A.Kolarovas, o laiku ir vietoje atsidūręs Samiras Nasri solidžiu smūgiu pasiuntė jį į vartus.

Mažumoje žaidusiems „Chelsea“ futbolininkams viltis atgijo 80-ąją minutę, kai po grubios vartininko C.Pantilimono klaidos antru bandymu į vartus kamuolį įrideno R.Bertrandas.

90-ąją minutę idealią situaciją padėti tašką rungtynėse turėjo S.Aguero, tačiau į vartus iš dėkingos situacijos pataikyti nesugebėjo ir įtampa išliko iki pačios rungtynių pabaigos.