„Manchester City“ penktą kartą iš eilės nesugebėjo įveikti „Liverpool“

„Manchester City“ – „Liverpool“
„Scanpix“ nuotr. / „Manchester City“ – „Liverpool“
0

Anglijos „Premier“ lygos grandų „Manchester City“ ir „Liverpool“ akistata „Etihad“ stadione baigėsi lygiosiomis 1:1.

Svečiai iš Liverpulio pirmieji įmušė įvartį. 51 minutę Jamesas Milneris realizavo 11 metrų baudinį, tačiau Sergio Aguero 69 minutę išlygino rezultatą.

„Manchester City“ nutraukė keturių pralaimėjimų „Liverpool“ ekipai seriją „Premier“ lygoje, tačiau išlieka neįveikęs Liverpulio futbolininkų jau penkis mačus iš eilės – nuo 2014 metų rugpjūčio.

Išsaugoti „sausų“ vartų prieš „Liverpool“, įskaitant visus turnyrus, „Manchester City“ nesugeba jau 13 rungtynių iš eilės.

„Manchester City“ su 57 taškais lieka trečioje pozicijoje, o tašku mažiau turintis „Liverpool“ žengia laipteliu žemiau.

Į antrą vietą (59 taškai) pakilo pergalę iškovojęs „Tottenham“ klubas, kuris rezultatu 2:1 palaužė „Southampton“ pasipriešinimą.

„Liverpool“ per 10 rungtynių su šešiomis stipriausiomis lygos komandomis iškovojo 20 taškų, tačiau per 10 rungtynių su šešiomis turnyrinės lentelės dugne esančiomis ekipomis išpešė tik 19.

J.Milneris yra lygos rekordininkas. Jo komandos niekuomet nepralaimėjo rungtynių, kuriose J.Milneris įmušė įvartį, o tokių mačų – jau 47 (37 pergalės, 10 lygiųjų).

S.Aguero įvarčiu pasižymėjo jau penktose iš eilės „Manchester City“ namų rungtynėse su „Liverpool“.