„Manchester City“ žengė į lygos taurės pusfinalį, „Sunderland“ stebuklingai iš turyro išmetė „Chelsea“

Antradienį vakare Anglijoje buvo sužaisti du „Capital One“ taurės turnyro ketvirtfinalio susitikimai. Itin nepasisekė varžybose Londono „Chelsea“ klubui.
Sung Yueng-Ki įvartis lėmė, kad „Chelsea“ pralaimėjo
Sung Yueng-Ki įvartis lėmė, kad „Chelsea“ pralaimėjo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalę išvykoje per pagrindinį laiką iš rankų paleido ir maža to – per pratęsimą varžovams nusileido Londono „Chelsea“ futbolininkai, išmėginę jėgas su „Sunderland“ ekipa.

Kelialapio į pusfinalį „aristokratams“ vos nepadovanojo Lee Cattermole'o įvartis į savus vartus, tačiau Fabio Borini antrojo kėlinio pabaigoje – 89 minutę rezultatą išlygino 1:1.

Per pratęsimą ekipos jau rengėsi mušti 11 metrų baudinius, tačiau 119-ąją min. Londono klubo vartininką nuginklavo Sung Yueng-Ki ir lėmė, kad „Sunderland“ pateko į pusfinalį.

All Goals - Sunderland 2-1 Chelsea - 17-12-2013... by all-goals-Highlights

Kitame susitikime „Leicester City“ ekipa nesugebėjo mesti iššūkio „Manchester City“ klubui ir nusileido 1:3

„Miestiečiams“ pergalę atnešė Aleksandro Kolarovo tikslus smūgis rungtynių pradžioje bei Edino Džeko dublis. Varžovų gretose paguodos įvartį, likus žaisti 13 min., pelnė Lloydas Dyeris.

„Sunderland“ 1 – 2 „Chelsea“ (po pratęsimo)

46' [0 – 1] L.Cattermole (į savus vartus)

88' [1 – 1] F.Borini

119' [1-2] S.Yueng-Ki

„Leicester City“ 1 – 3 „Manchester City“

8' [0 – 1] A.Kolarov

41' [0 – 2] E.Džeko

53' [0 – 3] E.Džeko

77' [1 – 3] L.Dyer