„Manchester United“ Anglijos taurėje nesugebėjo įveikti 4-ojo diviziono komandos

Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės rungtynėse kuklus ketvirtojo diviziono („League 2“) „Cambridge United“ klubas savo aikštėje sugebėjo išplėšti lygiąsias 0:0 su „Manchester Uniyed“.
Darbo rungtynėse turėjo abu vartininkai
Darbo rungtynėse turėjo abu vartininkai / „Scanpix“/AP nuotr.

Mančesterio ekipa į rungtynes žiūrėjo rimtai, tad astartinėje vienuolikėje buvo tik pagrindinės sudėties futbolininkai.

Beveik 8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Kambridžo miestelio, labiau žinomo dėl savo universiteto, o ne futbolo, komanda pirmajame kėlinyje turėjo daugiau ir geresnių progų įvarčiams, tačiau „Manchester United“ išvengė dar didesnė gėdos.

Antrajame kėlinyje tituluoti Mančester futbolininkai jau buvo visiškai uždarę šeimininkus jų aikštės pusėje, tačiau neįtikėtina „Cambridge United“ gynyba ir puikus vartininko Chriso Dunno žaidimas leido išplėšti lygiąsias.

„Didžiuojuosi savo komanda, o ypač abiem vidurio gynėjais ir vartininku. Prieš rungtynes praleidau daug laiko persirengimo kambaryje rengdamas savo futbolininkus rungtynėms.

Manau, kad komandos nariai net nebūtų patenkinti, jei būtume įmušę (juokiasi). Po rungtynių visi džiaugėsi, kad važiuosim žaisti į „Old Trafford“. Tiesiog mėgausimės ta patirtimi, žaisime prieš 75 tūkst. sirgalių. Kad ir kas nutiks, bus gerai“, po rungtynių sakė „Cambridge United“ treneris Richardas Money.