„Manchester United“ FA taurės ketvirtfinalyje susitiks su „Arsenal“

Pirmadienio vakarą buvo sužaistos paskutinės Anglijos FA taurės aštuntfinalio rungtynės. „Manchester United“ išvykoje 3:1 nugalėjo trečios pagal pajėgumą Anglijos lygos klubą „Preston North End“.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 47-ąją minutę, kai iš toli taikliai atakavo Scottas Lairdas. Tai suteikė daug džiaugsmo šeimininkų sirgaliams.

Tačiau „Manchester United“ nesirengė patirti gėdingo pralaimėjimo ir jau 65-ąją minutę rezultatą lygino Anderas Herrera.

Dar po kelių minučių Marouane Fellaini išvedė svečius į priekį. 87-ąją minutę Thorstenas Stuckmannas neleistinai baudos aikštelėje stabdė Wayne'ą Rooney ir gavo geltoną kortelę. W.Rooney realizavo skirtą baudinį ir užtikrino pergalę, kuri Mančesterio klubą atvedė į ketvirtfinalį.

Jau aišku, kad kitame etape susitiks pajėgiausi FA taurės dalyviai – „Manchester United“ ir Londono „Arsenal“.