„Manchester United“ išplėšė lygiąsias (nuotraukos)

„Scanpix“ nuotr. / „Premier“ lygos rungtynės tarp „Aston Villa“ ir „Man United“ baigėsi lygiosiomis
0

Anglijos „Premier“ lygoje šeštas lygiąsias išvykoje šį sezoną pasiekė „Manchester United“ klubas. Šeštadienį raudonieji velniai išvykoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Aston Villa“ futbolininkais, nors dar 80 minutę dvigubą persvarą turėjo šeimininkai.

Pirmasis „Manchester United“ ir „Aston Villa“ kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau antrajame žiūrovai išvydo tikrą dramą. 72 min. vienuolikos metrų badinį realizavo Youngas, o po keturių minučių Albrightonas rezultatą padvigubino. Kai rungtynių baigtis atrodė aiški, gražiu smūgiu 81 min. varžovų vartininką nuginklavo F.Macheda. Sušvelninę rezultatą „Man United“ ir toliau agresyviai žaidė varžovų baudos aikštelėje. N.Vidičius 85 min. rezulatatą išlygino ir komanda išvykoje pasiekė lygiąsias.

Pergalės atveju, „Man United“ būtų sumažinusi atsilikimą nuo lyderės „Chelsea“ iki vieno taško, tačiau dabar komandas skiria trys taškai, o rytoj turnyro lyderė žaidžia namuose su „Sunderland“ ekipa.