„Manchester United“ iššvaistė triuškinamą persvarą ir nepateko į Čempionų lygos pusfinalį (nuotraukos, video)

Praėjusių metų UEFA Čempionų lygos finalininkė „Manchester United“ vienuolikė šį sezoną suklupo ketvirtfinalyje. Duris į kitą etapą Anglijos čempionams skaudžiai užtrenkė Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) futbolininkai, kurie trečiadienį atsakomosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose vienu metu atsiliko 0:3, tačiau sugebėję atsitiesti – 2:3.
W.Rooney neįtikėtinai greito pasveikimo po traumos patekti į pusfinalį „Manchester United“ neužteko
W.Rooney neįtikėtinai greitai pasveikimo po traumos, tačiau, kad patektų į pusfinalį, „Manchester United“ to neužteko / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių pradžia „Manchester United“ klubui nieko bloga nežadėjo. Įkvėpti netikėtai aikštelėje pasirodžiusio Wayne‘o Rooney „raudonieji velniai“ jau 7-ą mačo minutę pirmavo 2:0. Pasižymėjo D.Gibsonas (3 min.) ir Nani (7 min.).

41 minutę Nani pridėjo dar vieną taiklų smūgį ir „Manchester United“ persvara tapo triuškinama (3:0).
Tačiau jau kitos atakos metu I.Oličius (43 min.) rezultatą sušvelnino (3:1).

Iš karto po pertraukos antrą geltonąją kortelę užsidirbo „Manchester United“ gynėjas Rafaelis da Silva (50 min.), o vieno žaidėjo persvarą įgiję „Bayern“ futbolininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas.

AFP/Scanpix nuotr./Mačo didvyriu tapo A.Robbenas
Mačo didvyriu tapo A.Robbenas

Svečių atakos tikslą pasiekė 74 minutę, kai reto grožio įvartį įmušė A.Robbenas (3:2).

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė ir „Bayern“ žengė į pusfinalį pagal išvykoje daugiau įmuštų įvarčių taisyklę. Bendras poros dviejų rungtynių rezultatas – 4:4.

„Olympique“ išsaugojo pranašumą

Pusfinalyje „Bayern“ futbolininkai susitiks su Liono „Olympique“ (Prancūzija) ekipa, kuri trečiadienį išvykoje nors ir pralaimėjo Bardo „Girondins“ (Prancūzija) vienuolikei 1:0 (1:0), pateko į kitą etapą, nes pirmąsias poros rungtynes prieš savaitę buvo laimėjusi rezultatu 3:1.

Trečiadienį iniciatyva visą susitikimą aiškiai priklausė šeimininkams, tačiau puikiai rungtyniaujančio „Olympique“ vartininko H.Lloris gynybą jiems įveikti pavyko tik kartą. Pačioje pirmo kėlionio pabaigoje pasižymėjo M.Chamakhas (45 min.).

AFP/Scanpix nuotr./Vienintelio taiklaus M.Chamakho smūgio Girondins buvo maža
Vienintelio taiklaus M.Chamakho smūgio „Girondins“ buvo maža

„Girondins“ turėjo ir daugiau galimybių pasižymėti, tačiau jos liko neišnaudotos ir į pusfinalį žengė „Olympique“.

Kitame šio sezono Čempionų lygos pusfinalyje susitiks „Barcelona“ (Ispanija) ir Milano „Inter“ (Italija) vienuolikės.