„Manchester United“ namuose be gailesčio sutriuškino vieną autsaiderių „Hull“

Anglijos „Premier“ lygos 13-ojo turo rungtynėse namuose „Manchester United“ klubas iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Ketvirtąją vietą susigrąžinę „Raudonieji velniai“ be didesnio vargo 3:0 (2:0) sutrypė „Hull City“.
Robinas van Persie ir Wayne'as Rooney
Robinas van Persie ir Wayne'as Rooney / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Rungtynės Mančesterio futbolininkams eilinį kartą prasidėjo prastai – jau 14-ąją minutę susižeidė ir tęsti mačo nebegalėjo vienas komandos lyderių Angelis di Maria. Tai buvo jau 41-oji „Manchester United“ futbolininkų trauma šiame sezone.

Net 77 proc. laiko kamuolį kontroliavę „Manchester United“ futbolininkai atliko 6 smūgius į vartų plotą ir nuolat grasino varžovams pavojingomis atakomis. Nugalėtojai kėlė septynis kampinius, o svečiai – nė vieno.

Vis dėlto, susižeidusį argentinietį pakeitęs Anderis Herrera puikiai įsijungė į žaidimą ir pagyvino „Manchester United“ atakas.

16-ąją minutę pirmąjį įvartį įmušė gynėjas Chrisas Smallingas, puikiai susitvarkęs su nuo vartininko atšokusiu kamuoliu. Kėlinio pabaigoje šeimininkai persvarą padidino, kai 42 min. Wayne'as Rooney smūgiu beveik nuo baudos aikštelė linijos „padėjo“ kamuolį tiesiai į apatinį vartų kampą.

Perdavimą kapitonui atlikęs Robinas van Persie 66 minutę įmušė pats – iš maždaug 20 metrų smūgiavęs olandas kamuolį paleido puikia trajektorija ir vartininkas neturėjo jokių šansų.