„Manchester United“ nepateko į taurės finalą

Gegužės 30 dieną Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro finale Vemblio stadione Londono „Chelsea“ klubas žais su „Everton“ futbolininkais.
„Manchester United“ futbolininkai – nusivylę.
„Manchester United“ futbolininkai – nusivylę. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai paaiškėjo po sekmadienį pasibaigusio antrojo turnyro pusfinalio susitikimo, kuriame „Everton“ futbolininkai būtent Vemblio stadione po baudinių serijos 4:2 įveikė šalies čempioną „Manchester United“ klubą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Everton“ vartininkas tapo rungtynių didvyriu.
„Everton“ vartininkas tapo rungtynių didvyriu.

Pagrindinis rungtynių laikas bei pratęsimas baigėsi be įvarčių – 0:0. Baudinių serijos didvyriu tapo „Everton“ ekipos vartininkas Timas Howardas. Jis atrėmė du varžovų smūgius ir po keturiolikos metų pertraukos vėl suteikė komandai šansą iškovoti futbolo asociacijos taurę bei sužlugdė „Manchester United“ ekipos trenerio sero Alexo Fergusono svajones šį sezoną laimėti visus penkis svarbiausius turnyrus, kuriuose dalyvauja auklėtiniai.

Londono „Chelsea“ klubas šeštadienį pusfinalyje 2:1 privertė pasiduoti Londono „Arsenal“ komandą. „Everton“ futbolininkai šalies futbolo asociacijos taurės turnyro finale žais jau tryliktą kartą, o šį turnyrą laimėjo penkis sykius: 1906, 1933, 1966, 1984 ir 1995 metais.

„Chelsea“ komandai šis futbolo asociacijos taurės turnyro finalas bus jau devintas, o šalies taurę ji yra iškovojusi keturis kartus: 1970, 1997, 2000 ir 2007 metais.