Publikuota: 2013 liepos 23d. 15:19

„Manchester United“ netikėtai 2:3 nusileido Japonijos komandai

Robinas van Persie
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Robinas van Persie

„Manchester United“ šiuo metu keliauja po Aziją ir sezonui ruošiasi žaisdami su šio žemyno komandomis. Antradienį Mančesterio klubas įtemptose rungtynėse nesugebėjo įveikti Japonijos „Yokohama“ klubo.

Pirmąjį įvartį į „Manchester United“ vartus Marcos Marquinhos įmušė jau pirmąją minutę. Rezultatą 19-ąją minutę išlygino Jesse Lingardas. 31-ąją minutę japonas Masakazu Tashiro įsimušė į savus vartus ir padovanojo Mančesterio ekipai persvarą 2:1.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino „Yokohama“ futbolininkas Fabio Aguiar da Silva. Pergalę rungtynių pabaigoje, 87-ąją minutę, savų aistruolių akivaizdoje japonams padovanojo Yoshihto Fujita įvartis.

Šeštadienį „Manchester United“ 5:1 sutriuškino Australijos lygos žvaigždžių rinktinę.