„Manchester United“ patiesė „Liverpool“ vyrus ir žengė į FA taurės pusfinalį

Dramatišką pergalę po pratęsimo ir bilietą į Anglijos FA taurės pusfinalį sekmadienio vakarą iškovojo „Manchester United“ klubas, savo aikštėje 4:3 nugalėjęs principinį oponentą „Liverpool“.
"Manchester United" triumfas
Antony ir Marcusas Rashfordas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

10-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė škotas Scottas McTominay, bet Mersisaido komanda labai greitai rado atsakymą.

44-ąją minutę pasaulio čempionas iš Argentinos Alexis Mac Allisteris išlygino rezultatą, o dar iki pertraukos Mohamedas Salahas pelnė ir antrą įvartį.

87-ąją minutę Antony išlygino rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jame vėl žingsniu priekyje buvo svečiai, kai 105-ąją minutę pasižymėjo Harvey Elliottas.

Visgi ir tai „raudonųjų velnių“ ambicijų nesumažino. Marcusas Rashfordas išlygino rezultatą, o pačioje pratęsimo pabaigoje lemiamą įvartį pelnė Amadas Diallo.

Pirmus tris bilietus į FA taurės pusfinalį iškovojo titulą ginantis „Manchester City“, Londono „Chelsea“ bei antrajame ešelone žaidžiantis „Coventry City“.

Pusfinalio burtai bus ištraukti dar sekmadienį.