2014 12 28 /21:23

„Manchester United“ „Premier“ lygoje pristabdytas Londone, taškus prarado „Chelsea“

Anglijos futbolo čempionate prasidėjo 19-asis turas, kuriame dauguma komandų stojo į mūšį po vos dvi paras trukusio poilsio. Pirmieji sekmadienį į aikštę Londone įbėgo „Tottenham“ ir „Manchester United“ futbolininkai.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po gero pirmojo kėlinio, antrajame abi komandos neatskleidė viso savo pajėgumo ir galiausiai abi galėjo džiaugtis iškovojusios po tašką. Mačas Londone baigėsi 0:0.

Sezono pradžioje dažnai strigusi „Manchester United“ pastarąjį mėnesį atrodo lyg pakrauta naujomis baterijomis. Mančesterio klubas nepralaimėjo paeiliui jau devynerių rungtynių, o septyneriose iš jų šventė pergalę.

Po rungtynių sekmadienį „United“ liko trečioje vietoje su 36 taškais. Dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kovojantys „Spurs“ futbolininkai turi penkiais taškais mažiau.

Du taškus prarado čempionato lyderis „Chelsea“ klubas, svečiuose 1:1 sužaidęs su „Southampton“ komanda.

Jau 17-ąją minutę kiek netikėtai į priekį išsiveržė „Southampton“ futbolininkai, kai po puikaus Dušano Tadičiaus perdavimo pasižymėjo Sadio Mane.

Po įvarčio „mėlynieji“ nepalūžo ir ėmė dar labiau spausti varžovus jų pačių aikštėje. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Londono ekipai pavyko išlyginti rezultatą, o tai padarė Edenas Hazardas.

Antrajame kėlinyje ir toliau dominavo „Chelsea“, kuris turėjo daug progų įvarčiui pelnyti. 88-ąją minutę šeimininkai liko žaisti dešimtyje, nes už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Morganas Schneiderlinas, bet „Premier“ lygos lyderiui tuo pasinaudoti nepavyko.

Southampton 1 – 1 Chelsea: All Goals and Full... by LiveGoalsforyou

Kitose rungtynėse antroje vietoje žygiuojanti „Manchester City“ ekipa nepasinaudojo „Chelsea“ lygiosiomis. Manuelio Pellegrini auklėtinai namuose sužaidė lygiosiomis su „Burnley“.

„Manchester City“ pirmajame kėlinyje jau pirmavo rezultatu 2:0, kai įvarčius įmušė Davidas Silva ir Fernandinho. Tačiau svečiai nepasidavė ir antrajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą.

Tuo tarpu Londono „Arsenal“ neklupo ir išvykoje palaužė „West Ham“ vienuolikę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Santi Cazorla ir Danny Welbeckas.

Paskutinėse vakaro rungtynėse „Newcastle“ namuose skėlė antausį Liverpulio „Everton“. „Irisai“ pirmavo, tačiau „šarkos“ įmušė tris įvarčius ir iškovojo pergalę rezultatu 3:2.

„Aston Villa“ 0 – 0 „Sunderland“

49' F.Delph („Aston Villa“) pašalintas iš aikštės

„Hull City“ 0 – 1 „Leicester“

32' [0 – 1] R.Mahrez

88' P.Konchesky („Leicester“) pašalintas iš aikštės

„Manchester City“ 2 – 2 „Burnley“

23' [1 – 0] D.Silva

33' [2 – 0] Fernandinho

47' [2 – 1] G.Boyd

81' [2 – 2] A.Barnes

QPR 0 – 0 „Crystal Palace“

„Stoke City“ 2 – 0 „West Brom“

51' [1 – 0] M.Diouf

66' [2 – 0] M.Diouf

„West Ham“ 1 – 2 „Arsenal“

41' [0 – 1] S.Cazorla (11m. baudinys)

44' [0 – 2] D.Welbeck

54' [1 – 2] C.Kouyate

„Newcastle“ 3 – 2 „Everton“

5' [0 – 1] A.Kone

34' [1 – 1] P.Cisse

51' [2 – 1] A.Perez

68' [3 – 1] J.Colback

84' [3 – 2] K.Mirallas

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams