Mantas Kuklys Čekijoje debiutavo įvarčiu ir dviem rezultatyviais perdavimais

Mantas Kuklys
bohemians.cz nuotr. / Mantas Kuklys
Šaltinis: zalgiris-vilnius.lt
0

Į Prahą išvykę Vilniaus „Žalgiriui“ priklausantys Egidijus Vaitkūnas bei Mantas Kuklys trečiadienį žaidė pirmąsias kontrolines rungtynes „Bohemians 1905“ klubo sudėtyje. Prie Čekijos ekipos pergalės 4:0 su „Pardubice“ M.Kuklys prisidėjo įmuštu įvarčiu ir dviem perdavimais, po kurių buvo įmušti įvarčiai.

„Bohemians 1905“ jau 25-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai po M.Kuklio perdavimo pasižymėjo Dimitras Jeremenka. Prabėgo vos dešimt minučių, o M.Kuklys ir vėl atliko nepriekaištingą perdavimą, kurį įvarčiu pavertė Ivanas Lietava (2:0).

41-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pavyko nukreipti jau pačiam vidurio saugui iš Lietuvos, tad po pirmojo kėlinio rezultatas švieslentėje buvo 3:0.

Po pertraukos „Bohemians 1905“ įmušė dar kartą ir laimėjo 4:0. Dvikovos geriausias žaidėjas M.Kuklys buvo pakeistas 67-ąją min., o Egidijus Vaitkūnas žaidė be keitimų.

„Bohemians 1905“ Lietuvos čempionų atstovus nori išsinuomoti iki sezono pabaigos.