Publikuota: 2013 birželio 10d. 14:13

Manto Savėno įvartis nulėmė „Daugavos“ pergalę prieš „Ekraną“

Mantas Savėnas dešinėje
fkekranas.lt nuotr, / Mantas Savėnas dešinėje

Panevėžio „Ekranas“ pertraukos Lietuvos čempionate metu sužaidė draugiškas rungtynes su Rygos „Daugava“. Pergalę rezultatu 1:0 šventė svečiai iš Latvijos.

Draugiškų rungtynių susirinko stebėti virš trijų šimtų žiūrovų, o abi ekipos susitikimą pradėjo aktyviai ir iškart apsikeitė keliomis atakomis, tačiau nei panevėžiečių, nei svečių vartams didesnės grėsmės nekilo. Komandos kėlė po kelis kampinius, tačiau realių progų įvarčiams neturėjo nei latviai, nei lietuviai.

Bene realiausią progą pasižymėti pirmame kėlinyje turėjo ekraniečiai, kai 41-ą minutę  Uchanna Umeh įsiveržė į latvių baudos aikštelę. Tačiau šeimininkų komandos žaidėjo smūgis skriejo šalia virpsto. Tačiau 44-ą minutę į „Ekrano“ vartus buvo paskirtas 11-os metrų baudinys, kurį šaltakraujiškai realizavo buvęs ekranietis Mantas Savėnas, taip besibaigiant pirmajam kėliniui išvesdamas „Daugavą“ į priekį 0:1.

Antrą kėlinį nei viena ekipa nemažino apsukų. Tiek svečiai, tiek šeimininkai stengėsi žasiti greitomis atakomis. Įvarčio labiau reikėjo ekraniečiams, tačiau jų bandymai išlyginti rezultatą per pirmąsias antro kėlinio minutes buvo nesėkmingi. „Ekranas“ turėjo galimybių pasižymėti po standartinių situacijų, tačiau galutinėse fazėse pritrūkdavo tikslumo.

75-ąją minutę klastingu smūgiu pasižymėti bandė „Daugava“. G.Diakvnishvili suktu smūgiu sudrebino „Ekrano“ vartų skersinį. Po kelių minučių darbo turėjo ir „Ekrano“ vartų sargas Kornelijus Timofejevas, įspūdingu šuoliu nukreipęs stiprų varžovų smūgį virš vartų.

88-ąją minutę ekraniečiai turėjo bene geriausią progą įmušti įvartį, tačiau Egidijaus Varno smūgiuotą kamuolį iš tuščių vartų išmušė varžovų gynėjas. Vėliau rezultatas nebepasikeitė ir pergalę Panevėžyje šventė lietuviškasis „Daugavos“ klubas, kurio gretose šiandien rungtyniavo L.Klimavičius, D.Galkevičius, V.Borovskij, T.Tamošausas ir , žinoma, M.Savėnas.

LKL reitingas: Šaro efektas, „Ryto“ viltys ir „kubilo“ komandos ambicijos

Po sužadėtuvių Nomeda Marčėnaitė su mylimuoju po vienu stogu kraustytis neskuba: „Nenorime pokyčių“

Kultūros rusų kalba draudimas Lvovo srityje sulaukė Vakarų diplomatų kritikos

Amalia Damonte – moteris, kurią popiežius Pranciškus norėjo vesti: atstumtas atsigręžė į Dievą

Aktualu

Prie Panevėžio kaktomušą sukėlęs „klevo lapas“ buvo neblaivus ir neturėjo teisės vairuoti

N-18 Vardai

46-erių Carmen Electra nusifotografavo visiškai nuoga: buvusi „gelbėtoja“ atrodo perpus jauniau

Gyvenimas

Lėtinės mieloleukemijos diagnozę išgirdusi Virginija: „Jei ne vyras, nežinau, ar būčiau ištvėrusi“

„Suprantu, kad kai kurioms ES šalims reikia JAV paramos. Ir turime būti sąžiningi: jos iš kitų Europos partnerių negauna tiek, kiek iš Amerikos. Tačiau ilgalaikėje perspektyvoje tai pasikeis. Juk mūsų, europiečių, gynyba neturi būti priklausoma nuo kitame žemyne gyvenančių žmonių interesų“, teigė Europos saugumo analitikas Pierre'as Haroche.
Interviu Aktualu

P.Haroche: „Europos gynyba neturi priklausyti nuo kitame žemyne gyvenančių žmonių interesų“