2012 03 25 /23:44

Mariaus Stankevičiaus „Lazio“ pakilo į trečią vietą Italijos futbolo čempionate, „Juventus“ nugalėjo „Inter“ (kiti rezultatai)

Dramatišką pergalę Italijos futbolo čempionate sekmadienį iškovojusi Romos „Lazio“ ekipa, savo gretose turinti Lietuvos rinktinės gynėją Marių Stankevičių, pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.
„Lazio“ sirgaliai.
„Lazio“ sirgaliai išreiškė protestą prieš Ukrainoje, ruošiantis Europos čempionatui, žudomus valkataujančius šunis. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po dviejų pralaimėjimų iš eilės „Lazio“ sekmadienį namuose 1:0 (0:0) palaužė „Cagliari“ klubą.

M.Stankevičius dėl traumos nežaidė, o vienintelį rungtynių įvartį 88 minutę pelnė Mobido Diakite.

Į trečią turnyrinės lentelės vietą pakilusi „Lazio“ (51 tšk.) trimis taškais lenkia „Udinese“ (48 tšk.) ir „Napoli“ (48 tšk.) klubus.

„Napoli“ sekmadienį turėjo net dviejų įvarčių persvarą, bet susitikimo pabaigoje dukart nesugebėjo apsiginti ir dvikovą su „Catania“ baigė lygiosiomis.

Verta pažymėti, jog Italijos pirmenybėse trečioji vieta yra paskutinė, suteikianti šansą kitą sezoną varžytis UEFA Čempionų lygoje.

„Juventus“ išlieka nepralaimėjusi

Svarbią pergalę sekmadienį iškovojo Turino „Juventus“ vienuolikė, namuose 2:0 (0:0) palaužusi tragišką sezoną išgyvenantį Milano „Inter“.

Vienintele čempionate dar nepralaimėjusia ekipa išliekanti „Juventus“ (59 tšk.) po šios pergalės sumažino atsilikimą nuo lyderio „Milan“ (63 tšk.) iki 4 taškų.

Švieslentė

„Napoli“ 2 2 „Catania“
61' [1-0] B.Dzemali
67' [2-0] E.Cavani
75' [2-1] N.F.Spoli
85' [2-2] D.Lanzafame
Bergamo „Atalanta“ 2 0 „Bologna“
50' [1-0] M.Gabbiadini
90' [2-0] S.Tribocchi

„Genoa“ 2 2 „Fiorentina“
21' [1-0] F.Bellushi
89' [2-2] R.S.Palacio
31' [1-1] R.Montolivo
70' [1-2] C.Natali
Veronos „Chievo“ 1 1 „Siena“
9' [1-0] F.Acerbi 51' [1-1] M.Destro
„Cesena“ 2 2 „Parma“
46' [1-1] M.Santana
53 [2-1] S.Del Nero
40' [0-1] S.Floccari
61' [2-2] G.Paletta
Turino „Juventus“ 2 0 Milano „Inter“
57' [1 – 0] M. Caceresas
71' [2 – 0] A.D. Piero