Mariaus Žaliūko įvartis 90-ą min. išgelbėjo „Hearts“ klubą nuo pralaimėjimo Škotijoje

Marius Žaliūkas žaidė visas rungtynes
PC/Scanpix nuotr. / Marius Žaliūkas išgelbėjo savo komandą nuo pralaimėjimo.
Šaltinis: BNS
0

Antrąjį įvartį Škotijos futbolo čempionate įmušė Marius Žaliūkas, pačioje susitikimo pabaigoje nuo šeštojo pralaimėjimo išgelbėjęs dešimtąją vietą dvylikos komandų turnyre užimantį dviejų lietuvių Edinburgo „Hearts“ (14 tšk.) klubą.

„Hearts“ futbolininkai šeštadienį XIII turo susitikimą su trečiojoje pozicijoje esančią „Inverness CT“ (19 tšk.) ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Visą susitikimą žaidęs M. Žaliūkas išlyginamąjį įvartį įmušė 90-ą minutę, tiksliai realizavęs 11 m baudinį.

Pagrindinėje sudėtyje mačą pradėjęs Arvydas Novikovas antrajame kėlinyje savo vietą aikštėje užleido australui Dylanui McGowanui.

Šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Owainas Tudoras-Jonesas (19 min.).

Škotijos pirmenybėse pirmauja šalies čempionas Glazgo „Celtic“ klubas ir Edinburgo „Hibernian“ (po 21 tašką) vienuolikė.