Marius Žaliūkas
rangers.co.uk nuotr. / Marius Žaliūkas
Šaltinis: BNS
0

Trečiadienį pirmosiose Škotijos futbolo pirmojo diviziono (Championship) atkrintamųjų varžybų pusfinalio rungtynės Mariaus Žaliūko Glazgo „Rangers“ klubas namuose 2:0 (1:0) nugalėjo Edinburgo „Hibernian“ komandą.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame po įvartį į svečių vartus įmušė Nicky's Clarkas (44 min.) ir Kenny's Milleris (63 min.).

Atsakomosios pusfinalio rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Edinburge.

Šio mačo nugalėtojas dėl kelialapio į šalies futbolo elitą gegužės 28 ir 31 dienomis žais su aukščiausios lygos pirmenybėse vienuoliktą vietą užėmusiu „Motherwell“ klubu.

Škotijos futbolo pirmojo diviziono (Championship) pirmenybes laimėjo ir tiesioginį kelialapį į aukščiausiąją lygą (Premiership) iškovojo Edinburgo „Heart of Midlothian“ futbolininkai.